Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Patrycja0

(2007-11-22 11:05)

Ciasto faktycznie bardzo, bardzo słodkie, w masie troszkę za bardzo czuć mleko w proszku, ale i tak dobre - lubię takie słodkie ciasteczka. A ta krówka na wierzchu super!

Katalina

(2007-11-21 21:19)

Baaardzo fajna sprawa z tą zapiekanką. Dzięki za przepis. A, dałam ser wędzony, dał ciekawy smaczek. Zamiast oregano na wierzch suszona pietruszka.

guga1

(2007-11-21 13:28)

ten przepis jest swietny, robilam go juz kilka razy, tylko za kazdym razem za duzo panierki mi wychodzilo, i splywala z mieska, ale i tak bylo super.

Cewa2

(2007-11-20 21:22)

Piekłam w sobotę i wszystkim bardzo smakował. Mam pytanie do nadii: jakim sposobem wyszła ci taka apetyczna skórka? Mnie chlebek z wyglądu przypominał ten upieczony przez Ilkę, raczej bledziuch był.

olusia1

(2007-11-20 16:34)

ciasto pyszne , zrobię je jeszcze , masa też zaczynala mi się zważać , ale ogolnie wyszła ok , polecam !

ilka76

(2007-11-20 12:27)

Hanuto nie robiłam tego ciasta ze śmietany 12 czy 18%. Wydaje mi się, że jednak 30 nadaje się do tego najlepiej. Chyba, że byś dodała jeszcze do tego żelatyny (żeby mieć 100% pewność, że masa stężeje).

 Pozdrawiam i dziękuję za tak miłe komentarze:))

myszka100

(2007-11-20 10:55)

Moje najpyszniejsze ciasto,mogłabym go jeść codziennie...........pycha!dziekuje za przepis i polecam!

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
smuklaania

(2007-11-19 22:00)

dziekuje za pyszne ciasto jest super mówi ci to wyszkolona cukierniczka  pozdrowionka od smuklejani.....

ŻONCIA_MARGOLCIA

(2007-11-19 20:06)

moim zdaniem nie można dac takich śmietan ponieważ ci nie wyjdzie! to musi byc śmietana kremówka a tamte mają inne przeznaczenie raczej do zup i sosów oraz ciast które pieczesz a kremu nie upieczesz! ale to moje zdanie!

Ave

(2007-11-18 22:54)

Holka, moje ciasto nie było twardawe, raczej własnie miękkie i chrupiące, to chyba kwestia dodania wiecej wody i wtedy ciasto bedzie bardziej miekkie :)

holka

(2007-11-18 20:45)

Acha  ja jadłam tylko w miękkim cieście hihi...nie wpadłam na to,że może być inaczej....dziękuję za wskazówkę

hanuta

(2007-11-18 20:03)

super ciasto ladnie wyglada dodaje do ulubionych koniecznie musze upiec mam tylko pytanie zamiast smietany kremowki mozna dac 12% lub 18%??

aghaa

(2007-11-18 14:48)

Ciacho pych. Łatwe i szybkie w przygotowaniu.

rynia2

(2007-11-18 14:35)

Ciasto bardzo smaczne,tylko wyszło mi bardzo wysokie,piekłam na blaszce 25x40cm biszkopt i masa z galaretką ledwo mi się zmieściła.

ilka76

(2007-11-18 10:57)

Holko bardzo przepaszam musiałam przegapić Twoje pytanie. Nie wiem czemu uważasz, że to ciasto ma być miękkie. Ono powinno być właśnie chrupiące.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij