Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ekkore

(2007-11-30 20:02)

Najprawdopodoniej sama wcisnęłaś przekreślone ABC - u góry. Przepisz komentarz jeszcze raz - a ja usunę te niewłaściwe

Maria1978

(2007-11-30 20:00)

Nie mam pojęcia, jak się stało, że mój komentarz skreślono!!!!????

Maria1978

(2007-11-30 19:59)

Jutro spodziewam się gości i postanowiłam upiec to ciasto. Upiekłam więc biszkopt wg ww. przepisu i zrobiłam resztę. Jak dla mnie ciasto wyszło trochę niskie, mogłoby być więcej masy ananasowej, nawet z dwóch porcji, wówczas byłoby wyższe. Moja polewa się już studzi, jak ciacho będzie gotowe, napiszę jak smakowało i być może zamieszczę fotkę. Autorki fotka wprost zachęca do roboty!!!

peggy83

(2007-11-30 18:07)

Robiłam to ciasto wczoraj...dzisiaj już go nie ma...SERDECZNIE POLECAM, JEST PYSZNE! Dzięki za super przepis, pozdrawiam serdecznie!!!

ilka76

(2007-11-30 16:22)

250g. Pozdrawiam:)

Melisa

(2007-11-30 16:07)

Ile gram powinno mieć masło? 200 czy 250? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź!

Ramonesss

(2007-11-30 15:35)

kupiłam już wszystkie składniki, ciacho na pewno będzie pyszne :)

kasia-u

(2007-11-30 08:11)

robilam cieasto wczoraj,masa tez mi sie zawzyla ale podgrzalam ja w garnku i bylo swietnie.Ciasto robilam mojemu synkowi do przedszkola.Jeszcze nie wiem jak w smaku,ale dowiem sie .....napisze.Pozdrowienia dla wszystkich!

patrysia1982

(2007-11-29 09:38)

ciasto rewelacja, smaczne i łatwo się robi, mało zmywania, jestem leniwa a robienie tego ciasta specjalnie mnie nie zmęczyło POLECAM

kamila258

(2007-11-28 13:17)

Bardzo dobry przepis na czekoladowe muffinki.

stokrotka.S

(2007-11-27 18:37)

Ciasto jest naprawde przepyszne i w dodatku robi sie je latwo:)

ola mg

(2007-11-26 14:32)

Uwielbiam piec muffinki. Te już trafiły do ulubionych. Na pewno będą dobre!

zakrecoona

(2007-11-26 09:04)

Sałatka super, bardzo smaczna. Zrobiłam ją na imprezke Andrzejkową i wszystkim smakowało.

brzdaczus

(2007-11-24 21:24)

Super zapiekanka, ja robiłam ją już kilka razy, z tym, że warstwę z ziemniaków posypywałam żółtym serem, przykrywałam a jakieś 10 minut przed wyjęciem włączałam termoobieg, zdejmowałam przykrycie i zapiekałam. Pychota, mój brat tylko tą zapiekankę lubi i jak przychodzi do mnie muszę akurat tą robić, bo inne dobre, ale ta najlepsza. Tak więc, polecam!

nadia

(2007-11-23 10:19)

Mam stary piekarnik i zawsze musze trzymac o wiele dluzej niz to podane jest w przepisie i chyba przedobrzylam sprawe, ale wcale tego nie zaluje ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij