Najprawdopodoniej sama wcisnęłaś przekreślone ABC - u góry. Przepisz komentarz jeszcze raz - a ja usunę te niewłaściwe
Nie mam pojęcia, jak się stało, że mój komentarz skreślono!!!!????
Jutro spodziewam się gości i postanowiłam upiec to ciasto. Upiekłam więc biszkopt wg ww. przepisu i zrobiłam resztę. Jak dla mnie ciasto wyszło trochę niskie, mogłoby być więcej masy ananasowej, nawet z dwóch porcji, wówczas byłoby wyższe. Moja polewa się już studzi, jak ciacho będzie gotowe, napiszę jak smakowało i być może zamieszczę fotkę. Autorki fotka wprost zachęca do roboty!!!
Robiłam to ciasto wczoraj...dzisiaj już go nie ma...SERDECZNIE POLECAM, JEST PYSZNE! Dzięki za super przepis, pozdrawiam serdecznie!!!
250g. Pozdrawiam:)
Ile gram powinno mieć masło? 200 czy 250? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź!
kupiłam już wszystkie składniki, ciacho na pewno będzie pyszne :)
robilam cieasto wczoraj,masa tez mi sie zawzyla ale podgrzalam ja w garnku i bylo swietnie.Ciasto robilam mojemu synkowi do przedszkola.Jeszcze nie wiem jak w smaku,ale dowiem sie .....napisze.Pozdrowienia dla wszystkich!
ciasto rewelacja, smaczne i łatwo się robi, mało zmywania, jestem leniwa a robienie tego ciasta specjalnie mnie nie zmęczyło POLECAM
Bardzo dobry przepis na czekoladowe muffinki.
Ciasto jest naprawde przepyszne
i w dodatku robi sie je latwo:)
Uwielbiam piec muffinki. Te już trafiły do ulubionych. Na pewno będą dobre!
Sałatka super, bardzo smaczna. Zrobiłam ją na imprezke Andrzejkową i wszystkim smakowało.
Super zapiekanka, ja robiłam ją już kilka razy, z tym, że warstwę z ziemniaków posypywałam żółtym serem, przykrywałam a jakieś 10 minut przed wyjęciem włączałam termoobieg, zdejmowałam przykrycie i zapiekałam. Pychota, mój brat tylko tą zapiekankę lubi i jak przychodzi do mnie muszę akurat tą robić, bo inne dobre, ale ta najlepsza. Tak więc, polecam!
Mam stary piekarnik i zawsze musze trzymac o wiele dluzej niz to podane jest w przepisie i chyba przedobrzylam sprawe, ale wcale tego nie zaluje ;)