Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

sabia

(2007-12-08 16:50)

Ja też zrobiłam tę surówkę. Zawsze bałam się, że wyjdzie mi niesmaczna, nie taka jaką pamiętam z dzieciństwa. Musiałam kombinować z ilością octu ale się udało. Dodałam 4 łyżki octu winnego i trafiłam ze smakiem. Dla mnie rewelacja. Połowę zjadłam zanim reszta obiadu się zrobiła ;).

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
raksa

(2007-12-08 00:37)

:D to do roboty  !!!!!!!!!

kucbog

(2007-12-07 19:12)

A ja dziś postanowiłam upiększyć te ciacha i teraz właśnie się "suszą" ;)



mniam mniam - niebo w gębie

holka

(2007-12-06 20:07)

Świetny przepis .......łatwy do wykonania i niedrogi obiadek.......ja zrobiłam do tego sos beszamelowy  mniam,mniam.....

kucbog

(2007-12-06 19:40)

Rewelacyjne ciasteczka! Mój Narzeczony nie chciał uwierzyć że to nie kupne ;) mam nadzieję że wytrwają do świąt :))) pozdrawiam!!!

jagienka

(2007-12-06 18:14)

Kotleciki bardzo dobre,zrobilam z serkiem ziołowym,przepis wart tych kalorii!!

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
ilka76

(2007-12-06 09:25)

Rakso ten przepis już tu jest:)) http://www.wielkiezarcie.com/przepis290.html
Ja jescze przekładam je powidłami i lukruje. Na prawdę są pyszne. Bardzo dziękuję za uznanie. Pozdrawiam:)

raksa

(2007-12-05 22:47)

ilko nie wiem jak mam do Ciebie napisac wiec poprostu pisze w komentarzu ... na pewno robisz na swieta pierniczki !!! powiedz jak robisz bo u Ciebie musz abyc na pewno pyszne :D uwielbiam twoje przepisy i jesli moglabys udostepnic przepis na pierniczki ktory sama wykorzystujesz bylaby wdzieczna !!!

myszka100

(2007-12-05 21:12)

I znów ssuperr przepis....i jak tu się oprzeć..ilko76 jesteś wspaniała..Pozdrawiam........

rozi

(2007-12-05 13:50)

Bardzo dobre i delikatne ciasto, ale następnym razem dam więcej cukru do śmietany. Pozdrawiam.

ilka76

(2007-12-05 08:27)

Ten piernik nie potrzebuje leżakowania. On od razu jest miękki.

kucbog

(2007-12-04 19:26)

mam pytanie- czy ten piernik mogę upiec sobie wcześniej i np. dzień przed Wigilią przełożyć powidłami i polać polewą?? Aha! I jak długo ten piernik potrzebuje aby był miękki? Pytam, bo tylko raz w życiu piekłam piernik i był tragiczny...od tego czasu się nie odważyłam ponownie a teraz mnie coś naszło....

kucbog

(2007-12-04 11:17)

ja nie mogę! no nie mogę się napatrzeć na te Twoje przepisy ilka76!!! Są super! zaraz lece do sklepu po składniki i będę majstrować w kuchni ;) a miałam się odchudzać przed świętami......

ilka76

(2007-12-03 19:14)

Cel druga część pianki nie powinna stężeć za bardzo ponieważ nie wkładamy jej do lodówki tylko zostawiamy w temp. pokojowej. Jeśli jednak obawiasz się, że steżej zbyt mocno jak najbardziej możesz wykonać każdą część oddzielnie.

katex

(2007-12-03 18:02)

Bardzo smaczna zapiekanka, nie miałam szczypiorku więc podsmażyłam na maśle do sosu ....   cebulkę :)  POLECAM :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij