Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

holka

(2007-11-17 23:31)

Może ktoś się jednak zlituje nade mną :-( Proszę o radę co zrobić żeby ciasto było miękkie.Z góry dziękuję :-)) Bo zazdroszczę innym możliwości jedzenia takich pyszności

ewka123

(2007-11-17 21:51)

właśnie zrobiłam są pyszne:)

verunia123

(2007-11-17 19:04)

Ilka twoje przepisy to arcydzieła!!!!Pozdrawiam cieplutko!

reja54

(2007-11-17 14:35)

dzisiaj zrobiłam dwa ciasta Na imprezę u córki i u znajomych. Mam nadzieję ,ze po tylu komentarzach nie muszę się martwic o efekt.Dzięki za super przepis.

ilka76

(2007-11-16 19:51)

Ma być kwaśna.

oloj77

(2007-11-16 19:22)

czy smetana ma byc slodka czy kwasna

Karolcia172

(2007-11-16 18:43)

Sliczne ciasteczka!

ilka76

(2007-11-16 18:11)

Zgadza się. Nie dodajemy ani jajek ani proszku.

sunny

(2007-11-16 17:47)

Przepis zapisany w kajeciku :)). Do tego ciasta jajek się nie dodaje, co nie ? Ani proszku ? ;)

amazonka22

(2007-11-16 16:07)

mój tata twierdzi ze dawno nie jadł niczego wspanialszego. czegoś mu jednak brakowało i dodoałm odrobinę przesmazonego boczku to farszu i to był strzał w 10. Zawsze bałam sie robic tego typu zapiekanki- zalać jakjkiem i śmietaną bałam sie ze to sie nie upiecze. A teraz co trzy cztery dni tata wchodzi i mówi z ekupił troche boczku i czym mu nie zrobiła  to cudeńko.

Melisa

(2007-11-16 15:50)

Zrobiłam te pyszne rogaliki! Wyszły bardzo smaczne i wszyscy się nimi zajadali! Bardzo dziękuję za świetny przepis.

katex

(2007-11-16 15:37)

Kotleciki schabowe w tej panierce smakują rewelacyjnie POLECAM !

katex

(2007-11-16 15:35)

Zrobiłam i polecam. Jest rewelacyjna :)

Ave

(2007-11-15 23:01)

Był obiadek z rybką w cieście i sosem słodko-kwaśnym (wg przepisu Vladona i greckim Uretana). Do ciasta dodałam jeszcze trochę przyprawy do ryb i wyszło "paluchy lizać" :))) Znakomite zestawienie, ryba w cieście wywołała achy i ochy. Napewno będzie powtórka. Dzięki Ileczko :))))

BeaMaj

(2007-11-15 17:35)

Oto moj chlebek:  Jak dotad jakos nie pieklam chleba, zawsze latwiej jest go kupic. A tu prosze, skusilam sie i pewnie nie raz jeszcze zagosci na naszym stole swiezo upieczony, wlasnorecznie zrobiony, pachnacy chlebus.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij