Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

dycha

(2007-11-11 19:18)

Sorki ale mi też coś wyszedł nie tak:( Spód bardzo twardy a i wierzchnia warstwa sera z kakao zrobiła się twardawa. Hmmm ... no coż nie wszysko musi mi się udać:) Pozdrawiam:))

holka

(2007-11-10 17:24)

Ciasto w smaku bardzo smaczne.....ale mi wyszło twarde :-( co robię nie tak ??? Nie robiłam jeszcze nigdy wcześniej ryby w cieście tylko w tradycyjnej panierce a nie ukrywam,że w cieście bardziej nam smakuje.Dlatego proszę o radę co zrobić żeby ciasto było miękkie.Z góry dziękuję :-))

Kasia4444

(2007-11-08 14:44)

dziekuje za odpowiedz  dam znac jak chlebek wyszedl pozdrawiam

ekkore

(2007-11-08 11:28)

Z bardzo podobnego przepisu piekę bułkę paryską. Można zastąpić z małym ale... Otóż jak robi się na drożdżach suchych to ciasto rośnie równiutko do góry. Jak na drożdżach świeżych - jak nie ma ogranicznika w postaci blaszki to rośnie na płasko (na szerokosć) a nie do góry. Dlaczego - nie umiem odpowiedzieć. Może gdyby to była sytuacja jednorazowa - ale  tak się dzieje za każdym razem. Jeżeli zdecydujesz się piec w foremce - nie powinno być problemów.
Jak z proporcjami - nie wiem ile to jest 2 łyżeczki drożdży na gramy. W moim przepisie jest 7 g drożdży suchych - a to jest 25 g drożdży świeżych.

Kasia4444

(2007-11-08 11:14)

mam pytanko czy suszone drozdze mozna zastopic zwyklymi???i ile wtedy zwyklych??

aghaa

(2007-11-07 18:24)

Babeczka z niej niesamowita :-) przepis błyskawiczny, a w smaku super!!!
Polewy jednak troche za duzo i piec można różnież troche dłużej.
Palce lizać!!! mniam

ilka76

(2007-11-07 12:49)

No właśnie tego się obawiam. Ale muffiny  robi  się na prawdę bardzo szybko.

kiiri

(2007-11-07 12:46)

Ja odgrzewalam kiedys muffinki ale na slodko (bo lubie cieple) i niestety wyschly mi

ilka76

(2007-11-07 12:40)

Moniko nigdy nie odgrzewałam muffinek i nie wiem co Ci napisać. Muffinki  najlepsze są zaraz po upieczeniu. Z tej porcji (o ile mnie pamięć nie myli) wychodzi ok. 10 muffinek.

MonikaK

(2007-11-07 11:01)

Ilko czy mogę te muffinki upiec dzień wcześniej a potem podgrzać w piekarniku. Chciałam je podać na imprezie do barszczu. Ile wychodzi z tej porcji?

milunia

(2007-11-07 09:09)

Robiłam po raz setny MEGA OKULARY:):):):

darkangel87

(2007-11-07 01:14)

zapiekanka wygladac smakowicie ale poniewaz nie jem miesa zastanawiam sie jakby smakowala rowniez z pieczarkami(no jedna warstwa pieczarek a druga szynki)probowal ktos z was?

kikusia

(2007-11-05 13:41)

Bardzo dobre ciasto, moje rodzinka lubi mocno zakrapiane, ale tym razem trochę przegięłam z ilością rumu  , mimo wszystko jednak ciasto zostalo szybko pochłonięte.

Adius

(2007-11-05 09:23)

Ciacha rewelacja!
Ja nie miałam sody, więc dałam proszku do pieczenia i również piekne wyrosły, a zamiast dżemu - tarte jabłka.
Tak czy owak - przepis super. Dzięki ;)

małgoska

(2007-11-04 00:21)

 w koncu udało mi sie zrobic fotkę oj to ciasto jest grzechu warte smakuje wszystkim

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij