nic dodać nic ująć! to danie zagościło na naszym stole na stałe. Ogromnie dziękuję za przepis!!!!
Pycha! zniknęły w mgnieniu oka :) Dorosła część rodzinki podbierała dzieciom i zajadała do piwa :)))
ladne
Salatka pyszna, prosta i malo pracochlonna, polecam.
Tak jak najbardziej musi być ciepłe ale nie gorące.
Ja ze wględu na śmietanę trzymam w lodówce.
właśnie ilko, gdzie ma leżakować i dojrzewać??
udka wyszly naprawde smaczne!! Pycha
Ja zawsze dodaje czosnek dla lepszego smaku i aromatu!
Ilko, czy do zaczynu mleko ma byc cieple czy nie musi?? Pozdrawiam :)
ubolewam, że nie mam foremek do muffinek... buuu, może zakupie wreszcie. Bo pewnie nie dałoby się z tego przepisu upiec w takich zwyklych foremkach babeczkowych...???
Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Zrobię je w niedzielę i na pewno napiszę jak wyszły!
Meliso ja też piekę na termoobiegu. U mnie sa gotowe po 10 minutach ale to zależy od piekarnika -ja mam elektryczny. Bardzo się cieszę, że rogaliki smakują. Pozdrawiam:))