Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

nikolka

(2007-11-01 18:01)

Dzisiaj zrobilam ta zapiekanke. Wyszla przepyszna - polaczenie ryzu ugotowanego na mleku z duszonymi jablkami wspaniale. Ten smak przypomnial mi czasy mego dziecinstwa gdy mama mi robila ryz z jablkami ( ale juz  nie zapiekany ) . Polecam ten przepis !

altyn

(2007-11-01 09:44)

nic dodać nic ująć! to danie zagościło na naszym stole na stałe. Ogromnie dziękuję za przepis!!!!

altyn

(2007-11-01 09:41)

Pycha! zniknęły w mgnieniu oka :) Dorosła część rodzinki podbierała dzieciom i zajadała do piwa :)))

fantazja

(2007-10-31 23:12)

ladne

nikolka

(2007-10-31 22:02)

Slimaczki zrobilam juz kilka razy - za kazdym razem byly bardzo dobre. Dzisiaj zrobilam je troszeczke inaczej bo zamiast sera i szynki ciasto posmarowalam pasta z posiekanych oliwek , miekkiego  masla i  filecikow anchois . Cos pysznego ! I  robi sie doslownie w kilka minut.

kjopka

(2007-10-30 20:52)

świetny przepis :)

siljed

(2007-10-30 16:27)

Salatka pyszna, prosta i malo pracochlonna, polecam.

ilka76

(2007-10-30 14:42)

Tak jak najbardziej musi być ciepłe ale nie gorące.

ilka76

(2007-10-30 14:39)

Ja ze wględu na śmietanę trzymam w lodówce.

ANUTSCHKA

(2007-10-30 13:24)

właśnie ilko, gdzie ma leżakować i dojrzewać??

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
misiulka1984

(2007-10-29 22:18)

udka wyszly naprawde smaczne!! Pycha  Ja zawsze dodaje czosnek dla lepszego smaku i aromatu!

Rudaaaaa

(2007-10-29 20:23)

Ilko, czy do zaczynu mleko ma byc cieple czy nie musi?? Pozdrawiam :)

kjopka

(2007-10-29 17:32)

ubolewam, że nie mam foremek do muffinek... buuu, może zakupie wreszcie. Bo pewnie nie dałoby się z tego przepisu upiec w takich zwyklych foremkach babeczkowych...???

Melisa

(2007-10-29 15:42)

Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Zrobię je w niedzielę i na pewno napiszę jak wyszły!

ilka76

(2007-10-29 14:13)

Meliso ja też piekę na termoobiegu. U mnie sa gotowe po 10 minutach ale to zależy od piekarnika -ja mam elektryczny. Bardzo się cieszę, że rogaliki smakują. Pozdrawiam:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij