Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

vikunia

(2007-10-29 11:54)

Robiłam wczoraj te muffinki. Dodałam sam jogurt bez dodatku mleka i wyszly wspaniale w smaku , nie wygladaly zbyt dobrze bo ciasto wlalam do papieroeych foremek po kryvhych ciastkach ni o muffinki sie trochę rozjechały:) alw wszystkie zostaly pozarte:")

Ave

(2007-10-29 10:28)

Melisa, pozwolę sobie odpowiedzieć za Autorkę przepisu, bo wczoraj znowu "popełniłam" ten przepis :))) Ja ciasto rozwałkowywałam na grubość ok 3 mm i piekłam na termoobiegu. Ja piekłam jednak 20 minut, bo po 10 min były zupełnie blade i lekko surowe. Temperaturę po pierwszych 10 min (180st) zmniejszyłam do 160 st.
Tym razem zrobiłam z nadzieniem śliwkowo-czekoladowej nutelli. PYCHA. Moja rodzinka, a szczególnie córki, chyba sie lekko uzależniła od tych rogalików :))))

Melisa

(2007-10-29 01:36)

Aha! Zapomniałam się zapytać, czy piec w termoobiegu czu bez?

Melisa

(2007-10-29 01:11)

Świetnie wyglądają! Mam tylko pytanie na jaką grubość rozwałkować ciasto? Pozdrawiam

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
holka

(2007-10-28 16:11)

Naprawdę smaczne.....ze skórką lub bez zależy co kto lubi :-)......właśnie przed chwilką udka zostały skonsumowane......a jaki zapach....mmmmmm....;-)

Kropcia

(2007-10-28 14:20)

Pyszniutkie kotlety warte przejedzenia.Polecam wszystkim!!

puma82

(2007-10-28 12:50)

To najlepsze ziemniaczki,jakie do tej pory jadłam.Zrobiłam dziś na obiad,pyyyyyyyyyyychana zdjęciu resztki,które zostały z obiadu.Zdążyłam zrobić zdjecie,bo już zostały skonsumowane:-)

Bożena.B.

(2007-10-27 19:47)

No,no ,rogaliki aż miło ! Bardzo dobrze żę zrobiłam od razu dwie porcje bo znikają w zastraszającym tępie .Godne polecenia! Tak wyglądają w moim wykonaniu.

Ave

(2007-10-26 22:35)

Są naprawdę PYSZNE :)))) Dzięki takim przepisom "przekraczam kolejne granice" :)))) bo zaczynam wierzyć, że ciasta (-stka) z dodatkiem drożdży mogą w moim wykonaniu być "zjadliwe", a nawet wywołać, tak jak w tym przypadku, rozkoszne mlaskania i wzdychania przy konsumpcji :)))) Piekłam dłużej niż podano w przepisie, bo zrobiłam takie trochę większe. Nadzieniem był kawałek jabłuszka otoczony konfitura wiśniową. Wiem, że na tym jednym podejsciu sie nie skończy. Dzieki Ileczko za przepisik :))))
  

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
kasjis

(2007-10-26 12:42)

  Udka są naprawdę rewelacyjne! Mój mąż oświadczył, że nie będzie już jadł drobiu w innej postaci . Dzięki za przepis!!!

Rudaaaaa

(2007-10-25 12:15)

Poniewaz wczoraj wszystkie muffinki zostaly zjedzone i nie dotrwaly dzisiejszych urodzin, to dzisiaj zrobilam je jeszcze raz. Pycha pycha i jeszcze raz pycha :))

Rudaaaaa

(2007-10-24 14:01)

Former do muffinek zakupilam juz dawno, ale bardzo sie balam je zrobic, ze mi nie wyjda i nie wyrosna. Jednak dzisiaj sie przelamalam, i muffinki pieknie wyrosly i sa przesmaczne :).

Wróbelek

(2007-10-23 21:51)

Wróbelek

(2007-10-23 21:50)

Za drugim razem dodałam do masy dodatkową galaretkę zrobioną wg przepisu, też dobry. A wygląda tak:

ptysioch

(2007-10-23 09:45)

Coz moge napisać, po prostu pyszna!!!Polecam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij