Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

polaa

(2007-11-03 18:39)

dzis zrobiłam na obiad wszyscy sie zachwycali:]POLECAM

asia1975

(2007-11-03 18:14)

Ja również je zrobiłam i się nie zawiodłam.Pyszne.Gorąco pozdrawiam Autorkę przepisu

ANUTSCHKA

(2007-11-03 16:49)

Ilko, święta racja !!!! pierwsze i u mnie zniknęło ze stołu :))) (brak fotki... next time) Dziękuję Ci za przepis i pozdrawiam. Ania.

Lea

(2007-11-03 09:45)

Rzeczywiscie-swietny przepis. swoja droga zostalo mi troche farszu i musze przyznac ze swietnie sprawdza sie on jako pasta do smarowania pieczywa.
Podobnie jak Tukawka trzymalam przez okolo 1-2 h w marynacie,nie panierowalam tylko podsmazylam na patelni a nastepnie "dopiekalam"w piekarniku okolo 20-25 minut.

Melisa

(2007-11-03 00:59)

    
A tak wyszły moje ciasteczka (z wiśniami)! Co prawda nie są tak ładne jak Twoje, ale były bardzo smaczne, a co najważniejsze łatwe w przygotowaniu. Na pewno zrobię jeszcze nie raz. Pozdrawiam!

misiulka1984

(2007-11-02 21:45)

swietny pomysl! jutro przychodza do mnie dobrzy znajomi. O rezultatach dam znac wkrotce!

cytrynka

(2007-11-02 20:33)

Zaryzykowałam, chociaż szczerze powiem, że przynajmniej pierwszy raz wole trzymac się ściśle przepisu. Nie wiem jak smakuje w oryginale, ale z sekiem ziołowym jest przepyszna. Dodałam więcej zielenizny (pietruszkę), bo tego podobno nigdy za wiele. Będę na pewno do niej wiele razy wracac. Mniamniuśna :)

gosada

(2007-11-02 19:59)

zrobilam Twoje zawijaski......mezusiowi smakowaly, mnie tez......super odmiana jesli komus znudzily sie juz piersi z kurczaka ala schabowy.Polecam ten przepisik :)

karolina1982

(2007-11-02 19:49)

super - naprawde pycha - goście zachwyceni- najlepsze na nastepny dzień

nadia

(2007-11-02 13:59)

Ilka upieklam Twoj chlebek i wyszedl wysmienity!!!!!!!!!
Dodaje tez zdjecia chlebusia ;)

          

BETI-SU

(2007-11-02 12:45)

no i zjedzone ... dobre bylo ale czegos mi tam jednak brakowalo ... moze odrobine bialego wina ...nastepnym razem zrobie z winkiem..

BETI-SU

(2007-11-02 11:41)

wlasnie sie piecze ....ladnie pachnie ...jestem bardzo ciekawa smaku ...

Izimari

(2007-11-02 10:49)

Są pyszne. Dziękuje za przepis, niebo w gębie - hhehe no i proste! Rodzinka wychwalała :)

dana39

(2007-11-01 20:55)

właśnie zjadłam świeżo upieczoną drożdżówkę, pychaaa, chrupiąca i pachnąca, mniam; dzieki za przepis, pozdrawiam

cytrynka

(2007-11-01 20:41)

chętnie bym zrobiła, ale mam pod ręką tylko serek ziołowy, czy ktoś już próbował takiego zestawienia??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij