Babsy nie pamiętam dokładnie ale ok. 10-12 sztuk. Ja mam 6 foremek i piekę najpierw jedną a potem drugą porcję.
Witam! Chciałabym zrobić te babeczki na weekend. Ile ich wychodzi z tej ilości składników? NIe mam foremek i nie wiem, ile kupić
.
Fajne te szyszki, napewno je zrobie.
ilko czy to chodzi syrop z ananasow (z puszki) czy taki sok z kartonu tez moze byc? bo szkoda "marnowac" ananasy za kazdym razem kieddy mam ochote na taka kawe:)
wyszly smaczne bardzo...zrobiłam z filizanki i wyszlo mi 24 :)
Robilam juz dawno i zapomnialam dodac komentarz. REWELACJA!!!Polecam.Powtarzam to danie co jakis czas
Dołączam się do grona wielbicieli Twojego ciasta. Robiłam go już dwa razy i zawsze mi wychodziło. Jest naprawdę super.!!!
Przepis reweacja. Wczoraj zrobiłam na obiadek. Rodzince bardziej smakowała niż w tradycyjnej panierce. Przepis jest już w ulubionych bo zagości u nas na stale. Duuuuuuuuuuuuuże dzieki za przepisik
chciałabym dodac ze jestem własnie świeżo po ukończeniu ciasta miałam duże obawy gdyż bałam się że mi poprostu nie wyjdzie a tu pełne zaskoczenie ciacho wyszło super a w smaku doskonałe nie za słodkie. jak dla mnie rewelacja. *****
Wyszła super. Tylko zamiast zwykłego sera dałam mozarelle.Cała rodzinka pałaszowała aż miło. POLECAM
Bardzo dobre ciasto,trochę w smaku kwaskowe,ale takie właśnie lubię,bo nie jest za słodkie.Dziękuję ilko76 za przepis,masz bardzo dużo wspaniałych ciast i jeszcze nie raz je wyprobuję.
ciasto wygląda apetycznie... pewnie zrobie za niedługo
Niezly przepis.Znajomym smakowala ta przekaska. Dziekuje ze przepis
Rewelecja! Nie ma szans, żeby nie wyszła! Jeżeli spowdziewamy się gości a nie mamy czasu i produktów- to ta babka idealna.