Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ŻONCIA_MARGOLCIA

(2007-11-15 16:31)

           a tu dodaję zdjęcia mojego ciacha!!!                  

ilka76

(2007-11-15 11:15)

Babsy nie pamiętam dokładnie ale ok. 10-12 sztuk. Ja mam 6 foremek i piekę najpierw jedną a potem drugą porcję.

babsy

(2007-11-14 16:47)

Witam! Chciałabym zrobić te babeczki na weekend. Ile ich wychodzi z tej ilości składników? NIe mam foremek i nie wiem, ile kupić .

marzenaa

(2007-11-14 16:31)

Fajne te szyszki, napewno je zrobie.

marta335

(2007-11-13 18:10)

ilko czy to chodzi  syrop z ananasow (z puszki) czy taki sok z kartonu tez moze byc? bo szkoda "marnowac" ananasy za kazdym razem kieddy mam ochote na taka kawe:)

aneta710

(2007-11-13 17:46)

wyszly smaczne bardzo...zrobiłam z filizanki i wyszlo mi 24 :)

agi27

(2007-11-13 13:31)

Robilam juz dawno i zapomnialam dodac komentarz. REWELACJA!!!Polecam.Powtarzam to danie co jakis czas

alerogur

(2007-11-13 11:08)

Dołączam się do grona wielbicieli Twojego ciasta. Robiłam go już dwa razy i zawsze mi wychodziło. Jest naprawdę super.!!!

arti_4

(2007-11-13 11:04)

Przepis reweacja. Wczoraj zrobiłam na obiadek. Rodzince bardziej smakowała niż w tradycyjnej panierce. Przepis jest już w ulubionych bo zagości u nas na stale. Duuuuuuuuuuuuuże dzieki za przepisik

ŻONCIA_MARGOLCIA

(2007-11-13 02:52)

chciałabym dodac ze jestem własnie świeżo po ukończeniu ciasta miałam duże obawy gdyż bałam się że mi poprostu nie wyjdzie a tu pełne zaskoczenie ciacho wyszło super a w smaku doskonałe nie za słodkie. jak dla mnie rewelacja. *****

veerity

(2007-11-12 19:14)

Wyszła super. Tylko zamiast zwykłego sera dałam mozarelle.Cała rodzinka pałaszowała aż miło. POLECAM

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
rynia2

(2007-11-12 18:12)

Bardzo dobre ciasto,trochę w smaku kwaskowe,ale takie właśnie lubię,bo nie jest za słodkie.Dziękuję ilko76 za przepis,masz bardzo dużo wspaniałych ciast i jeszcze nie raz je wyprobuję.

ewka123

(2007-11-12 14:57)

ciasto wygląda apetycznie... pewnie zrobie za niedługo 

misiulka1984

(2007-11-11 20:58)

Niezly przepis.Znajomym smakowala ta przekaska. Dziekuje ze przepis

kasia74

(2007-11-11 20:21)

Rewelecja! Nie ma szans, żeby nie wyszła! Jeżeli spowdziewamy się gości a nie mamy czasu i produktów- to ta babka idealna.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij