Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

karolcia234

(2007-10-14 19:03)

hej sprawdzilam przepis ciasto wyszlo super tylko zastanawiam sie czy trzeba dawac smietane 30% czy np nie da rady z 18%

kjopka

(2007-10-13 14:29)

świetne są, upiekłam je już drugi raz... wczoraj i dziś :D i chyba najlepiej wychodzą z marmolada z róży, wszyscy się zajadali :D

nikolka

(2007-10-12 23:56)

Upieklam dzisiaj te muffinki z gruszka - wyszly bardzo smaczne , chociaz nastepnym razem zwieksze troche ilosc cukru. Nie przepadam za maslanka dlatego poszlam za Twoja Ilko rada z powyzszego komentarza i zastapilam ja jogurtem + mlekiem.

psiunia

(2007-10-12 20:38)

Jedna  mała chwilka  i już po przekąsce słychać było tylko mlaskanie .Rewelacja ,pozdrawiam

aska77

(2007-10-12 09:39)

Bardzo dobre:).Polecam przepis.Na piątkowe śniadanie super danko:).

eja2

(2007-10-11 15:52)

piekłam to ciasto na chrzciny mojej ukochanej wnusi. wszystkim bardzo smakowało. więcej takich!

pasibrzuch

(2007-10-10 22:04)

Wow!  Upiekłam znów to ciasto i już wiem, że będę je piec regularnie!  Wyrosło pięknie i jest przepyszne! Już nie kombinowałam z wyrabianiem, a poza tym pojawiła się jeszcze jedna kwestia... kupując drożdże zauważyłam, że tutaj w Szwecji są ich dwa rodzaje, poprzednio chyba miałam takie do wypieków chleba  teraz wzięłam (chyba) do ciast, ale niczego do końca nie mogę być pewna, bo wszystko napisane po szwedzku  Tym razem dodałam do ciasta otartą skórkę z cytryny, więc ciasto już w ogóle pachnie i smakuje doskonale, zupełnie jak w domu  Dziękuję za przepis i serdecznie pozdrawiam! 

Mońcia

(2007-10-10 15:30)

Roladki właśnie skonsumowane-bardzo smaczne.Dla mojego męża ogórek kiszony to ulubiony przysmak na świecie nie muszę więc chyba mówić jak mu tymi roladkami przypasowałam.Pozdrawiam!!!

anetahb

(2007-10-09 19:32)

przepraszam za spoznienie ale problemy z nety a to bobowe ciacho polecam wszystkim

maggia

(2007-10-09 11:28)

Suróweczka bardzo smakowita!:) Pozdrawiam!:)

maggia

(2007-10-09 11:22)

Bardzo pyszne roladki.:) Do tego zrobiłam Twoją surówkę z kapusty i pora. Mniam! Mniam!  Dziękuje za przepis i polecam wszystkim.

emi-niunia

(2007-10-08 14:49)

zrobiłam na obiad i do tego zaserwowałam kurki duszone w śmietanie. Pychotka

pasibrzuch

(2007-10-08 09:54)

Heh, no niestety ja w swojej kuchni studenckiej nie mam miksera, więc jestem zdana na swoje ręce. Wkrótce spróbuję znowu i będę wyrabiać krócej. A myślę, że to nastąpi całkiem niedługo, bo jak pomyślę, jak pyszny był ten placuszek...

julka525

(2007-10-07 20:44)

Pycha!!!!!!!!!!!! Przepyszne i wcale nietrudne w wykonaniu. Dzięki za przepis :)

ilka76

(2007-10-07 19:47)

Ogromnie mi miło, że ciasto cieszy się takim powodzeniem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij