Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Becia33

(2007-10-04 22:12)

Szybka,łatwa i dobra:) Pozrdawiam.

hejvi

(2007-10-04 16:11)

Dziękuje bardzo jutro wypieki

ilka76

(2007-10-04 12:38)

Mleka nie trzeba rozpuszczać. Dodaje się je w proszku do masy.

hejvi

(2007-10-04 12:03)

A to mleko trzeba rozpuścić trzy nie

Izunia_1985

(2007-10-03 14:03)

Właśnie jestem w trakcie robienia :) Nie moge sie doczekać kiedy będzie można zjeść.

Jutka

(2007-10-03 11:03)

jak to pysznie wyglada!!!

ilka76

(2007-10-03 11:00)

Jak już napisałam dwa komentarze wstecz mleko granulowane się nie nadaje.

agataz102

(2007-10-03 10:44)

Ja dodaje jeszcze jabłko starte na tarce :) można spróbować

hejvi

(2007-10-03 09:10)

Mam pytanko sprawie ciasta z krówką?
czy do tego ciasta można dodać mleko granulowane

sabia

(2007-10-02 09:42)

To już ostatnie ciasto, które piekłam na wesele. Tym razem wersja wiśniowa. Nie wiem która wersja bardziej mi smakowała. Pomarańczowa czy wiśniowa. Na pewno łatwiej dostać soki pomarańczowe niż wiśniowe. Przy tym cieście na pewno można dowolnie zmieniać smaki. Może następnym razem będzie wersja cytrynowa, albo truskawkowa (w koncu soki truskawkowe też widziałam) albo.....sama już nie wiem :D. Dziękuję za pyszny przepis :).

chryslerka

(2007-10-01 20:49)

robiłam wyszło pyszniutkie, aczkolwiek ser wylał mi się ( w trakcie pieczenia) nie wiem czemu; czy go za dużo, czy wina starego piekarnika, czy mlodej kucharki Pozdrawiam Cie

ilka76

(2007-09-30 19:03)

Kiiri maślankę można zastąpić 100ml jogurtu i 100ml mleka 0,5%.
Aga ja użyłam suszonego imbiru. Jeśli chodzi o ilość muffinek to z tego co pamiętam wyszło mi ich ok. 10. Pozdrawiam.

Mona24A

(2007-09-30 15:57)

Oj zapomniałam wystawić komentarz - teraz daję: mąż i dziecko zachwyceni.Dzięki

Mońcia

(2007-09-30 13:12)

Potwierdzam-ciasto jest pyszne,dla mnie ważne jest to,że dzięki konfiturze z czarnej porzeczki nie jest słodkie tylko lekko kwaskowate.Nie miałam kajzerek tylko zwykłe bułki i też się nadały,poza tym po namoczeniu ich rozlazły się więc nie miałam możliwości ich odcisnąć.Mimo tego masa miała odpowiednio gęstą konsystencje-trzeba po prostu odpowiednio długo mieszać mase na małym ogniu-nadmiar mleka wyparował.Biszkopt zrobiłam bez proszku do pieczenia wg.przepisu nutelli .Ilka,pozdrawiam i gratuluje tak wspaniałych przepisów!!!Jednocześnie dziękuje,że się nimi z nami dzielisz.

aga9999

(2007-09-30 12:09)

Ileczko, piękne muffinki! Mam pytanie czy użyłaś suszonego cyz świeżego imbiru? To jest porcja na 12 muffinek? Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij