Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

dorotaww

(2007-09-22 13:31)

bardzo dobrutkie,tez robię dla rodzinki,dzieciaki uwielbiaja je,pozdrowionka

dorotaww

(2007-09-22 13:30)

bardzo dobrutkie,tez robię dla rodzinki,dzieciaki uwielbiaja je,pozdrowionka

Magdal

(2007-09-21 20:47)

Dziś rano zrobiłam,a w tej chwili zostało już po nich tylko wspomnienie.Musiałam trochę dłużej potrzymać w piekarniku,ale wiadomo każdy piekarnik piecze ina czej.Ja dałam do środka jabłka,brzoskwinie i ananasa,bo akurat został mi po urodzinach córci.Polecam!                

Cletti

(2007-09-20 17:08)

dzis zrobilam na obiad.PYCHOTA!!!!!

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
nutella

(2007-09-20 12:17)

Zrobiłam wczoraj a dziś mogę już tylko powiedzieć, że BYŁO pyszne:) Ja zrobiłam tak, że dodałam 2 szklanki marchewki a poza tym wycisnęłąm trochę soku z kilku marchewek i dodałam do ciasta. Dzięki za przepis:))

piq

(2007-09-20 12:03)

Zrobiłam - przepyszna. Ja też dodałam jajka na twardo. Zabrakło mi też szczypiorku. Dodanie papryki i korniszonów bardzo podnosi smak tej sałatki. Szybko zniknęłaze stołu. Dziękuję za przepis. Pozdrawiam - piq

ani72

(2007-09-19 21:39)

a muffiny tez wyprobuje, wygladaja apetycznie A:

ani72

(2007-09-19 21:37)

no coz szkoda, widzisz prawdziwe jest przyslowie ,ze dobry kucharz nawet z niczego zrobi cacko , w tym przypadku z kupnego, pozdrawiam goraco i dziekuje za szybka odpowiedz A:

ilka76

(2007-09-19 20:35)

Balonusiu ma być pszenna. To ciasto jak na kopytka.

magda.m20

(2007-09-19 20:20)

ciasto dobre. napewno jeszcze nieraz je upiekę. dodała bym zdjęcie, ale nie zdążyłam go zrobić, bo tak szybko znikneło to cicho. Pozdrawiam  

*Balonusia*

(2007-09-19 19:22)

mam pytanko co do mąki- ma być ziemniaczana czy pszenna bo nie chce ryzykować dzieki z góry za odpwiedź myśle że będzie szybka! pozdrawiam

ilka76

(2007-09-19 17:54)

Ani muszę Cię rozczarować- to gotowa polewa czekoladowa ale dzięki za uznanie:)))

Kasia4444

(2007-09-19 17:11)

Wczoraj zrobilam na obiadek i powiem szczerze ze bylam bardzo zaskoczona POPROSTU PYSZNE!!!!!Pozdrawiam  

ani72

(2007-09-19 14:20)

witam, mam pytanie ni z gruszki ni z pietruszki nie calkiem dotyczace tego przepisu tz. chodzi mi o ciasto" oszukany bounty" tam widzialam na Twoim wstawionym zdjeciu w komentarzach pyszne ciacho , chodzi mi dokladnie  o polewe wygladala super smakowicie w Twoim wykonaniu, moglabys zdradzic recepture, bylabym bardzo wdzieczna. Droga Ilko ciasta w Twoim wykonaniu widac wprawna reke i fantazje kulinarna, serdecznie pozdrawiam Aneta

osulka

(2007-09-19 11:59)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij