Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

kiiri

(2007-09-12 18:26)

Wlasnie zrobilam, kilka na swiezo, kilka mrozonych wedlug mjego pomysly i kilka wedlug pomyslu Doroty, zdam relacje jak je bede rozmrazac :) Na swiezo pychotka :)

pynia65

(2007-09-12 13:51)

robię taka surówkę, dodaję czasem jeszcze paprykę świeżą, pomidory, ogórki świeże, polecam

Dorota zza plota

(2007-09-12 09:37)

kirii ja bym radzila upiec i zamrozic a potem tylko na krotko do piekarnika. Juz tak robilam i wypieki sa jak swieze. Wiem ze mozna mrozic i nieupieczone ale to do mnie nie przemawia: najpierw trzeba zamrozic na tacy a potem istnieje mimo to opcja ze moga sie nadlamac jesli sie przez nieuwage czyms przycisnie. Podpiekanie gotowych to sprawa doslownie kilku minut.

Jutka

(2007-09-12 08:41)

Dziekuje za podpowiedzi sprobuje z barszczykiem albo z ktoras z zup. Dzieki za propozycje.

kiiri

(2007-09-12 06:35)

mialo byc platu

kiiri

(2007-09-12 06:34)

Super zrobie jeszcze w tym tygodniu - male pytanie czy ktoras z Was probowala zrobic slimaczki i bez pieczenia ponownie wlozyc je do zamrazarki - taz ze mozna po jednym, dwa wyjmowac i piec aby zawsze jesc na cieplo. Wydaje mi sie ze sie uda bez problemu ale jezeli ktos tak juz robil to czy ciasto francuskie nie straci na smaku przy mrozeniu i rozmrazaniu (musze uzyc mrozonego latu ciasta)? Pozdrawiam!

Cewa2

(2007-09-12 00:18)

Zrobilam w ratach - tzn wczoraj ciasto a dzisiaj krem. Całkiem dobre ciacho, tylko nie wiem czemu mi zakalec wyszedł.

doti87

(2007-09-11 17:34)

Robie bardzo podobna surówke. Proponuje dodac jabłko starte na grubych oczkach

Dorota zza plota

(2007-09-11 16:16)

Jutko a moze jako dodatek do zielonej salaty takej z sosem vinegrette albo do zupy cebulowej zamiast paluszkow albo do mojej zupy ze szpinaku lub salaty

ilka76

(2007-09-11 16:13)

Naciaczku nie wiem co się stało, że ta masa Ci nie zastygła. Nie wiem jakiego kisielu użyłaś. Ja zawsze robię na tradycyjnym.

ilka76

(2007-09-11 16:09)

Jutko ja zawsze jadam je solo jak już pisałam wcześniej. Może zaserwujesz je do barszczu czerwonego jak już ktoś sugerował.

Bardzo się cieszę, że ślimaczki smakują. Pozdrawiam wszystkich.

Jutka

(2007-09-11 13:46)

Dzieki za odpowiedz, ja chcialabym podac je gosciom na kolacje jako danie glowne i chcialabym podac je z 'czyms' zeby danie bylo bogatsze. Do czego slimaczki moga pasowac?

nonka4

(2007-09-11 13:28)

Normalnie jak kanapki zajadaliśmy,pozdrawiam

Jutka

(2007-09-11 10:41)

Z czym polecacie je podawac?

osulka

(2007-09-10 12:15)

Wczoraj z mamą robiłyśmy na obiad ale z małą modyfikacją. Do farszu dałyśmy marynowana paprykę i nie smarowałyśmy musztarda ale własnego wyrobu sosem paprykowo-pomidowrowym ( ostrym). BAAAARDZO SMAKOWAŁO

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij