Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

nonka4

(2007-09-09 20:11)

Pyszniutkie!Polecam i pozdrawiam!

matrzo

(2007-09-09 19:46)

dziś podjęłam się wykonania tychże szyszeczek, z tymże formowałam bardziej pulchne, by móc włożyć w środek pół kostki czekolady-wiadomo, dzieciom ma być słodko- reszta zgodna z przepisem, wyglądają, o.....przepraszam, wyglądały świetnie, tak samo też smakowały. rewelacyjny pomysł z tym nacinaniem!!!

Cewa2

(2007-09-09 17:27)

Dziś zrobiłam i jestem bardzo zadowolona z rezultatu! Mięso ma bardzo delikatny smak, no i w końcu przekonałam się do mięs na słodko.

HCICK

(2007-09-09 11:24)

juz upieklam choc troszke sie rozlaly ale pachna ladnie i smakuja ok:) trzeba robic spore odstepy na blaszce bo rosna duze tak jak na zdjeciu.

dycha

(2007-09-08 19:55)

Ślimaczki pyszne i rzeczywiście najlepsze na ciepło, szkoda że zrobiłam z połowy porcji.

HCICK

(2007-09-08 19:01)

bardzo mi sie podobaja jutro sie zabieram do pieczenia.

friendaa

(2007-09-08 18:56)

Babeczka - super wyszła! Co prawda - to prawda: to ciasto nie może się nie udać :) Szybka w przygotowaniu i smaczna!! mmmmhhhmmmm......

naciaczek

(2007-09-08 17:29)

zrobiłam mase wg przepisu i nie chce mi zastygnąć :(

naciaczek

(2007-09-08 14:48)

 czy mogę dodać kisiel "słodki kubek"? czy musi to być tradycyjny kisiel? i.... czy jak dodam ten "Słodki kubek" to zmieniają się proporcje? (jedno opakowanie odpowiada 175ml wody).

Izabela29

(2007-09-08 13:15)

Formy do muffinek można kupic na allegro. Jest ich dużo: i silikonowch, i teflonowych.

olusia1p

(2007-09-07 19:08)

masa jest tak samo jak mleko w puszcze , ja nie kupowałam w markecie tylko u nas na mieście w sklepie spożywczym , ale myslę , ze w markecie też można będzie ją dostać a ciacho super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

donama

(2007-09-07 10:08)

Olusiu,w jakim dziale kupiłas tę masę,czy jest w słoiku czy w tybce ?

olusia1p

(2007-09-07 10:03)

ja kupiłam w sklepie , zobacz w markecie realu , tesco ...

ally

(2007-09-07 09:51)

to wygląda pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysznie. super !!!!!!!!!!! pelen szacunek

HCICK

(2007-09-07 09:21)

pyszne sa i juz,dzieki za przepis pozdrawiam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij