Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Magdal

(2007-09-18 22:12)

Formę już zakupiłam w Macro,teraz czas przystąpić do dzieła.Dam znać jak poszło.Pozdrawiam.

MonikaK

(2007-09-18 11:44)

Ciasto jest przepyszne, masa bardzo delikatna. ja musiałam dodać 1 łyżkę żelatyny, nie miałam śmietan fixu i masa nie byla stabilna, następnym razem zrobię z ananasami, myślałam też o gruszkach, polecam

ilka76

(2007-09-17 22:10)

Ja użyłam w oleju bo mój mąż innego nie toleruje. Myślę jednak, że może być też w sosie własnym. Pozdrawiam:)

ANUTSCHKA

(2007-09-17 19:44)

Ilek, no właśnie... o to samo chciałam zapytać.. jak zwykle w przepisach z tuńczykiem :))) Pzdr. A.

leszek

(2007-09-17 19:33)

Tuńczyk w sosie własnym czy w oleju?

osulka

(2007-09-17 18:04)

Zrobiłam ciacho ale zmodyfikowane i wyszło Boskie, goście na moich imieninkach zażerali sięi wszyscy chcieli przepisy, nawet BABCIA specjalistka od ciast.
Modyfikacja---> Biszkopt: 5 jaj, 1 szkl. cukru, 6 łyżek oleju, 1 szkl. mąki + 2 kopiate łyżki, 1 łyżeczkaproszku . Zółtka ucieramy z olejem by powstał jakby majonez. Białka ubijamy z cukrem by się rozpuścił a białkobyło cacy ubite. Dodaje do białek żółtka, i powoli mąkę i proszek i delikatnie mieszam. Pieke w 180 stopniach .
                      Masa: dodałam do niej 3 śmietan fixy, gorzką czekolade i uprażone na suchej patelni orzechy włoskie i BYŁO BOSKIE.  POLECAM biszkopt wychodzi delikatny puszek pycha a masa CACY.
Jutro postaram się dodać FOTO

dycha

(2007-09-15 19:00)

Bardzo dobra

ilka76

(2007-09-15 11:06)

Ja zawsze ustawiam 180-190 stopni.

sabrinka

(2007-09-15 08:24)

a w piekarniku ile stopni ustawić?? :))

Blondyna82

(2007-09-14 07:59)

Zrobiłam suróweczke. Jest naprawde pyszna. Zaprosiłam rodzinke i wszystkim smakowała

joasia79s

(2007-09-14 06:42)

Ciasto super!! Robiła na wczorajsze 30 urodziny Męża i zrobiło furorę. Palce lizać. Tylko chyba trochę za mało nasączyłam biszkopt.

sabrinka

(2007-09-13 15:28)

Zrobie dziś na kolacje... zawsze to jakieś urozmaicenie od standardowych dodatków na kanapki :o)) Buzi :*

ilka76

(2007-09-13 14:58)

Krysiu postaram wytłumaczyć jak najlepiej potrafię. Najpierw z kartonu wycinamy kształt samochodu. Potem pieczemy biszkopt. Przykładamy do niego formę z kartonu i wycinamy. Przecinamy na połowę  wdłuż i smarujemy masą w środku i cienką warstwą z samej bitej śmietany na wierzchu, żeby wyruwnać wszystkie niedociągnięcia. Następnie za pomocą szprycy do tortów z końcówką w kształcie gwiazdki dekorujemy wiwrzch. Można śmietanę zabarwić barwnikami spożywczymi lub kakao.

polin83

(2007-09-13 11:13)

Ja również zrobiłam ślimaczki , są ok ale ja jednak ciasto francuskie wole  na słodko.POZDRAWIAM

elo

(2007-09-13 10:51)

Zrobiłam ślimaczki, bardzo dobre, zjedliśmy z barszczem. Oprócz ślimaczków  z ciasta francuskiego zrobiłam też drożdżowe, ale te muszą być z jakimś sosem keczupowo majonezowym i czosnkiem, lub z tzatzikami.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij