Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

kiiri

(2007-09-30 11:52)

Uwielbiam i gruszki i imbir ale... u mnie nie ma maslanki czy mozna ja zastapic kefirem lub jogurtem?

ekkore

(2007-09-29 20:27)

Zrobiłam moim chłopakom z okazji jutrzejszego dnia chłopaka. Degustacja próbna nastąpiła jednak już dzisiaj - syn się domagał. Czytając przepis wiedziałam, że ciasto będzie dobre... Ale dawno  tak pozytywnie nic mnie nie zaskoczyło. Kremówka z czekoladą i wafelkami - to połączenie smakowe jest rewelacyjne. Pycha!!!

kasia.k

(2007-09-28 23:14)

przepis z niewielkimi modyfikacjami sprawdził się rewelacyjnie :)
tylko następnym razem dam połowę bulionu, bo jak dla mnie było zbyt mokre. pozdrawiam! 

anetahb

(2007-09-28 09:10)

Witam:-) dzisiaj zamierzam zrobic te cacko.Po tylu komentarzach grzech by bylo go nie zrobic dzisiaj go zrobie a jutro komentarz i fotka kurcze juz mislinka cieknie:.To narazie pozdrawiam

karolcia234

(2007-09-27 17:27)

hej ciasto bardzo dobre i zrobilam jednak w blaszce od piekarnika :)

Anek:D

(2007-09-27 10:37)

Ja również potwierdzam, że zapiekanka jest bardzo dobra, szybko się ją robi, więc jak najbardziej polecam.

Balbina71

(2007-09-26 16:13)

Ja takie pulpeciki robie tez ze zmielonego indyka- jeszcze mniej kaloryczne-
sosik pomidorowy i makaron. Pycha.

zuzannaN

(2007-09-26 15:39)

Polecam rozne warianty sosow do tego przepisu: pomidorowy, grzybowy i nasz hit koperkowy (zawsze to jakas zmiana). A dla dzieci ktore nie moga jajek mozna zrobic te pulpety dodajac zamiast jajka make ziemiaczana.

viva

(2007-09-25 19:32)

suuper ten sernik!!!

aquarius852

(2007-09-23 11:56)

ciasto przepyszne,wczoraj upiekłam je z moim chłopakiem i pewnie nie raz skorzystamy z tego przepisu:)

karolcia234

(2007-09-22 21:48)

dzieki za szybka odpowiedz bede robic w srode i dam znac jak wyszlo:))

Rosa

(2007-09-22 19:51)

zrobiłam na maślance truskawkowej z gruszkami i brzoskwiniami ,były (zostały już tylko 2,a było 17 )pyszne dzięki za przepis ,pozdrawiam  - rosa

Fot. ilka76, Kruche rurki
Kruche rurki
19.1k
334
11
ilka76
Maria1978

(2007-09-22 16:27)

Pyszniutkie, ja posypałam cukrem pudrem. Mają jedną wadę! Szybko się je zjada!!!!

ilka76

(2007-09-22 15:48)

Karolcia przepis jest na dużą blachę taką z wyposażenia piekarnika. Tylko wtedy wychodzi bardzo cienkie. Ja zazwyczaj robię je w blaszce 25x40. Można zrobić w jeszcze mniejszej tak jak zrobiłą to Anutschka.

karolcia234

(2007-09-22 14:13)

hej czy moglby mi ktos podac  dokladnie wymiary blaszki??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij