Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

miodunka18

(2007-09-02 14:38)

ciasto wyszło pycha, zwiększyłam część składników(śmietany dalam jednak 500ml) i mimo dużej blachu wyszło wysokie, mój młodszy brat stwierdził:,,co ty za ciasto pieczesz, chyba specjalnie takie dobre i wysokie zebym chciał zjeść i mi się w buzi nie zmieściło". A na wierzch dałam galaretkę z brzoskwiniami. Mniami....

artemis

(2007-09-01 14:27)

Zapiekanka wyszła super :) Ja zamiast ziemniaków użyłam makaronu ale wyszła równie pyszna ... Polecam

gosia111

(2007-09-01 11:16)

robię bardzo podobnie,ale na jedną częśc nakładam np:budyń a na drugą śliwki ,truskawki lub dżem-polecam.Pozdrawiam

olusia1p

(2007-08-31 19:28)

też juz tak myślałam ..................z czekoladą , pomyślę , do jutra mam czas

sunny

(2007-08-31 19:18)

Olusiu, nie zniechęcaj sie do przepisu - wystarczy że użyjesz zwykłego mleka i potem dodasz kakao ( a może gorzką czekoladę ?) :)).

olusia1p

(2007-08-31 19:05)

chciałam zrobic i nie moglam dostać mleczka kakaowego:(

JustynaG

(2007-08-30 12:52)

Suróweczkę przygotowałam ostatnio na obiadek i jest pyszna. Robiłam taką, ale bez pora, a teraz przyznaję : z porem dużo lepsza! pozdrawiam ileczko i dziękuję 

JustynaG

(2007-08-30 12:48)

ilko76, sałatka jest naprawdę przepyszna, jak wiele innych twoich przepisów, dziękuję i czekam na kolejne

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
jamajka

(2007-08-30 09:53)

Wspaniały :-) mniam mniam! Nic dodać nic ująć! Robiłam i wyszedł rewelacyjnie!

anekaz14

(2007-08-30 09:34)

Zapiekanka bardzo nam smakowała.Ziemniaki poypałam przyprawą do frytek i ziemniaków ,wyszło super  Dziękuję za przepis i pozdrawiam.

bunia

(2007-08-29 19:29)


Babuszka expresowa! smaczna, ładnie wyrosła, dodałam olejku cytrynowego i różne bakalie.

36_renka

(2007-08-29 12:10)

Jestem w szoku! ilka Tobie pomysły sie nie kończą jestem pełna podziwu, piękne!

JustynaG

(2007-08-28 11:39)

ilko76, ciasto wygląda super, w najbliższym czasie zamierzam wypróbować  pozdrawiam

Patrycja0

(2007-08-28 11:04)

Ilko, to Twój kolejny superprzepis, który testuję :)PychotkaCiasto właśnie znika z talerzyków. Zrobiłąm w wersji z pomarańczowymi galaretkami i delicjami, bo mąż uwielbia pomarańczowe delicje. Następnym razem jednak zrobię w wersji wiśniowej... Buźka:)))

dycha

(2007-08-27 20:19)

Nugettsy bardzo dobre, tak spieszyliśmy się żeby spróbować że zapomniałam o zdjęciu:)) Dzięki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij