Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ANUTSCHKA

(2007-08-27 18:44)

hmm....takie podwójne okulary....:00 :))

ANUTSCHKA

(2007-08-27 18:43)

Ileczko, a mnie wyszły łoooooooo taaakie!!! Pyszne !!! MNIAMMM:))) Dzięki i pozdrówka :)))

Kluko

(2007-08-26 21:11)

Podejrzewam, że skorzystam z tego przepisu, bo bardzo lubię muffinki a do tego w tym roku jest urodzaj na jeżyny :)

miodunka18

(2007-08-26 20:00)

ciasto MUSI być pycha, tylko ja zwiększę blaszkę i dam 600ml śmietany i jeden mały serek brzoskwiniowy, juz się rozmarzyłam.....

piq

(2007-08-26 19:45)

Zrobiłam i właśnie się zajadamy. Wyszło mi 20 sztuk. Bardzo dobre. Wchodzi na stałe do ulubionych. Dziękuję za przepis.
 

Lucia55

(2007-08-26 11:02)

Zrobiłam ,ale powiem krótko przepyszne i tyle!!!!!!!!!!Polecam!

ilka76

(2007-08-26 10:27)

Agulku tak wygląda ten sos: Można go dostać w markecie za ok. 6 zł.

Tutaj można sobie o nim poczytać: http://www.e-drinks.com.pl/dodatki/worcester.htm

renataz36

(2007-08-26 10:00)

Sałatka rewelka  zrobiłam ją wczoraj na urodzinową imprezę, goście się zajadali, wyszła jej ilość ogromna więc nie brakło. Teraz resztkę wcinam na śniadanko. Ileczko jesteś wielka, dzięki za super sałatkę

Agulek

(2007-08-25 23:20)

Ilko a powiedz mi kochana co to jest za sos ten worcestershire? Gdzie mogłabym go kupić, albo może masz ewentualne zdjęcie? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc

Tynia

(2007-08-25 19:39)

Ciasto pyszniutkie,polecam wszystkim , mam tylo pytanie czy żelatyne dodawać do śnieżek wystudzoną czy tężejąca??? 

Tynia

(2007-08-25 19:03)

ilko  - ciasto po prostu pyszne , przepis juz poszedł w świat:)

iwona10

(2007-08-25 17:07)

 To jest rozpusta w biały dzień, tak się objadłam że nie mogłam się ruszać. Zrobiłam zapiekankę na obiad, wyszła pyszniutka. Na talerzu polałam ketchupem. Zdjęcie nie zrobiłam bo nie zdązyłam, już po zapiekance.

milunia

(2007-08-24 21:34)

Upiekłam dziś i muszę napisać ,iż są przepyszne...cud i miód.Z tej ilości składników wyszło mi 10sztuk (chyba zrobiłam je o wiele większe :)zdjęcie też mam,ale nie wiem dlaczego, nie chce mi wskoczyć do bibloteki obrazów?

sabrinka

(2007-08-24 09:08)

Wyglądają pysznie... chyba zaraz pójde je zrobić :))) Dodaje także do ulubionych :)) Pozdro

Krystyna911

(2007-08-23 19:43)

No, moja droga, Ty jak już coś wymyślisz i nam tu zapodasz, to aż szczęka opada na podłogę z wrażenia.  Niby takie proste, a sama nigdy bym nie wpadła na to żeby tak "usadowic" śliweczki w drożdżowym.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij