Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

viva

(2007-08-17 15:23)

bardzo fajny serniczek!!!!!

viva

(2007-08-17 15:22)

KasIoOonIa93

(2007-08-16 10:58)

Pyszne, naprawde pyszne

kin

(2007-08-15 17:50)

hej nie przejmuj sie...trzeba probowac az do skutku.wiem jak to jest mnie nigdy nie chcialy wychodzic murzynki ale dokladnie przeanalizowalam sposob w jaki je robie i znalazlam przyczyne...mieszalam skladniki ze zbyt goracym maslem a potem polaczoną piane z masa mieszalam mikserem a to jest nie dozwolone...no coz czlowiek uczy sie na bledach wiec nie ma sie co poddawac.pozdrawiam i zycze udanych wypiekow

piq

(2007-08-14 07:55)

Zrobiłam  w wersji wiśniowej - przepyszne !!!! Wszystkim bardzo smakowało .    Pozdrowienia dla autorki

Olcik

(2007-08-13 21:47)

Oto mój chlewik :>))))))))) Super pomysł!

Smakoszka76

(2007-08-13 10:56)

ciasto bardzo smaczne.polecam

Tola3

(2007-08-12 17:06)

Kotlety sa pyszne, zawsze to jakies urozmaicenie.

HCICK

(2007-08-12 16:56)

jak ja wam zazdroszcze (choc wiem ze to nieladnie ale coz) tych wszystkich wspanialych drozdzowek, ja juz chyba sie nie odwaze po moich zakalcach

kin

(2007-08-12 16:32)

ciacho wyszlo super!!!w zasadzie to juz sie konczynastepne zrobie ze sliwkami tez musi byc pyszne!bardzo fajny prosty sposob na smaczne drozdzowe ciasto

sabia

(2007-08-11 21:26)

U mnie w wersji pomarańczowej :). Bardzo smaczne i naprawdę szybkie w przygotowaniu.

sabia

(2007-08-11 21:23)

Dzieciaki zachwycone. Ciasto bardzo smaczne :). Wyszło mi 35 sztuk plus bułeczka. Oto moje świnki :)

kin

(2007-08-11 21:17)

wlasnie zaraz bede wkladac ciasto do piekarnika...jak na razie wyglada super.mam nadzieje ze sie uda bo to moje pierwsze drozdzowe ciasto a zawsze mialam jakies sceptyczne podejscie do drozdzowych wypiekow.uff zobaczymy

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
katarzynar

(2007-08-11 19:49)

Wiem, że już chwaliłam udka, ale nie mogę się powstrzymać... Pychota do  kwadratu. Jak tylko mam udka, to zawsze robię je według Twojego przepisu i zawsze wszyskim baaaaardzo smakują :-) POLECAM raz jeszcze :-)

maua_piegowata

(2007-08-11 17:08)

odcedzic..?? wszystkie witaminy i soki z warzyw...?? coś naciągane to..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij