Dziś dodaję takie samo zdjecie jak wyżej ale to jest z możliwoscią zobaczenia potrawy w powiększeniu...:-).
Rewelacja, dokonałam jednak pewnej modyfikacji dodając, zamiast papryki (bo jej nie miałam), pomidora i czerwoną cebulkę. Sałatka godna polecenia !!! A tak wyglądała przed zjedzeniem...
no.. i znów coś pysznego w wydaniu ilki :) Koniecznie muszę się zaopatrzyć w foremki na muffinki i nie mogę się doczekać, aby te babeczki wypróbować.
Dzięki i pozdrawiam. Ania
Dziś zrobię tę sałatkę na kolację......właśnie czegos takiego szukałam!!!
Miodunko powiedziała bym raczej że jest wyczuwalny posmak cytrynowy.
Zosiek na prawdę bardzo trudno mi odpowiedzieć czy dobrze by smakowała masa budyniowa z batonami. Z owocami i czekoladą owszem ale z prince polo na prawdę nigdy nie robiłam.
Viva to ma być zwykłe prince polo classic XXL - jest to podane w przepisie.
Na pewno pyszne te muffinki!!! oj ileczko, zaszalałaś po wakacjach :)) sypiesz pysznościami jak z rękawa! Czekam na jeeeszcze :) Pozdrawiam. anka
a jakie to ma być prince pollo?????
ilka76 mam pytanie.....czy do tego placka możesz polecić inną masę...bo widzisz ja generalnie nie lubię śmietany i jem ją tylko jako dodatek do zup......jeśli możesz coś polecić to byłabym bardzo wdzięczna. Aha...czy pasowałaby np. masa budyniowa i do tego prince pollo???????
dodaje do ulubionych...........................ależ apetycznie wyglada ten placek...mniam, mniam....
Ten torcik to jedno z najpiękniejszych zdjęć jakie tu są ,aż się prosi o zrobienie.Pozdrawiam
Udeczka przepyszne! A tak wyglądały w moim wykonaniu. Był do nich ryż z wzrzywami, ale niestety został pochłonięty jako pierwszy. Mężowi, jako, że nie przepada za ryżem zostały ziemniaczki. Zastanawiam się jakby do tego sosiku dodać jeszcze paprykę i ananasa? Dzięki za przepis i pozdrawiam Mariola![]()
Heliodo naprawdę jest mi ogromnie miło. Widać gusta mamy podobne
Pozdrawiam.
Wczoraj rano zrobilam, a do wieczora nic nie zostalo. Pyszna. Kurczaka faktycznie mozna w smaku pomylic z rybka ;) Ten przepis na stale zagosci w mojej kuchni.
a jak smakuje ta pianka z galaretką, czy smak cytryny jest bardzo wyczuwalny?