Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

zosiek

(2007-08-03 22:00)

Dziś dodaję takie samo zdjecie jak wyżej ale to jest z możliwoscią zobaczenia potrawy w powiększeniu...:-).

zosiek

(2007-08-03 21:54)

Rewelacja, dokonałam jednak pewnej modyfikacji dodając, zamiast papryki (bo jej nie miałam), pomidora i czerwoną cebulkę. Sałatka godna polecenia !!! A tak wyglądała przed zjedzeniem...       

ANUTSCHKA

(2007-08-03 17:44)

no.. i znów coś pysznego w wydaniu ilki :) Koniecznie muszę się zaopatrzyć w foremki na muffinki i nie mogę się doczekać, aby te babeczki wypróbować.
Dzięki i pozdrawiam. Ania

zosiek

(2007-08-03 15:10)

Dziś zrobię tę sałatkę na kolację......właśnie czegos takiego szukałam!!!

ilka76

(2007-08-03 13:39)

Miodunko powiedziała bym raczej że jest wyczuwalny posmak cytrynowy.

ilka76

(2007-08-02 23:04)

Zosiek na prawdę bardzo trudno mi odpowiedzieć czy dobrze by smakowała masa budyniowa z batonami. Z owocami i czekoladą owszem ale z prince polo na prawdę nigdy nie robiłam.

Viva to ma być zwykłe prince polo classic XXL - jest to podane w przepisie.

ANUTSCHKA

(2007-08-02 19:49)

Na pewno pyszne te muffinki!!! oj ileczko, zaszalałaś po wakacjach :)) sypiesz pysznościami jak z rękawa! Czekam na jeeeszcze :) Pozdrawiam. anka

viva

(2007-08-02 19:30)

a jakie to ma być prince pollo?????

zosiek

(2007-08-02 18:54)

ilka76 mam pytanie.....czy do tego placka możesz polecić inną masę...bo widzisz ja generalnie nie lubię śmietany i jem ją tylko jako dodatek do zup......jeśli możesz coś polecić to byłabym bardzo wdzięczna. Aha...czy pasowałaby np. masa budyniowa i do tego prince pollo???????

zosiek

(2007-08-02 18:50)

dodaje do ulubionych...........................ależ apetycznie wyglada ten placek...mniam, mniam....

marzena2802

(2007-08-02 18:35)

Ten torcik to jedno z najpiękniejszych zdjęć jakie tu są ,aż się prosi o zrobienie.Pozdrawiam

mamusia_muminka

(2007-08-02 18:23)

Udeczka przepyszne!  A tak wyglądały w moim wykonaniu. Był do nich ryż z wzrzywami, ale niestety został pochłonięty jako pierwszy. Mężowi, jako, że nie przepada za ryżem zostały ziemniaczki. Zastanawiam się jakby do tego sosiku dodać jeszcze paprykę i ananasa? Dzięki za przepis i pozdrawiam Mariola

ilka76

(2007-08-02 17:19)

Heliodo naprawdę jest mi ogromnie miło. Widać gusta mamy podobnePozdrawiam.

Shanna

(2007-08-02 13:45)

Wczoraj rano zrobilam, a do wieczora nic nie zostalo. Pyszna. Kurczaka faktycznie mozna w smaku pomylic z rybka ;) Ten przepis na stale zagosci w mojej kuchni.

miodunka18

(2007-08-02 12:16)

a jak smakuje ta pianka z galaretką, czy smak cytryny jest bardzo wyczuwalny?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij