jednym słowem cymuś
Już dawno nie jadłam coś tak pysznego !!!
zapiekanka zjedzona...wszystkim smakowała.....JEST SUUUUUUUUPERANCKA !!!!!!!!!!!!! Polecam ją wszystkim!!!
Ja kupiłam swoją w Macro. Też nie mogłam dostać w żadnym markecie.
Robiłam ciasto na imieniny córki. Jest pyszne, rozpływa się w ustach. Robi się szybko. Goście byli zachwyceni. Każdy prosił o dokładkę.
coś mi się wydaję że zaraz zabiorę się za przygotowanie moim najbliższym niespodzianki kolacyjnej........w postaci właśnie tej zapiekanki.......
Heh ja też jestem teraz na tym etapie :D !
Muffiny są nieziemskie i łączę się z Tobą w tej manii
Buniu w jakimś większym hipermarkecie, albo w Ikei za ok. 30zł kupisz.
Niestety nie można odstać ich wszędzie.
Muffinki możesz pieć też w normalnych babeczkowych foremkach, w żarodpornych filiżankach albo w papierowych papilotkach (2 papierki wkładasz jeden w drugi to wtedy foremka jest stabilniejsza).
Słyszam też, że dziewczyny pieką muffinki w tych małych foremkach metalowych od pasztetów :P Pora zacząc je zbierać ;)
Mam nadzieję, że pomogłam i pozdrawiam :)
Gdzie można kupic taka foremke? w bydzi w supermarketach brak:(
Jestem zalogowana tam już od dawna ale dopiero teraz ogarnęła mnie muffinko-mania
Pozdrawiam.
pycha robiłam wczoraj a ze nie miałam pietruszki to sobie posypalam suszona pietruszka zmieloną przyprawa do pizzy też by była dobrą posypką
Czyżbyś Ilko zalogowała się na forum Cincin'a ? ;)
Sliczne muffiny Ci wyszły ! :)
Zrobię pewnie podobne, bo pewnie jak zwykle dodam coś "od siebie".
Pozdrowienia !
a może by tak troszkę cebulki dodać ....
a u mnie sałatka weszła w poczet ulubionych.....bo jest pyszna...zresztą uwielbiam kapuste pekińską.
Tak oczywiście. Zapomniałam napisać.Już poprawiam.