Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ANUTSCHKA

(2007-07-29 13:17)

ileczko, czy tej sałatki nie trzeba jeszcze dodatkowo doprawiać???

joasia1204

(2007-07-29 10:39)

Sałatka bardzo dobra. Zmodyfikowałam trochę przepis dodając ogórka małosolnego i zamiast natki pietruszki - koperek. W smaku wyśmienita i godna polecenia!

małgoska

(2007-07-28 01:52)

robilam to ciasto juz dwa razy jest naprawde rewelacyjne,smakowalo wszytskim tak bardzo ze nie zdazylam uwiecznic na fotografii

małgoska

(2007-07-28 01:51)

ciasto pyszne takie wisniowe ;-) bylo tak pyszne ze nie zdazylam zrobic zdjecia

ilka76

(2007-07-27 21:27)

Bardzo mi miło, że ciasto  smakuje. Pozdrawiam:))

ilka76

(2007-07-27 21:25)

Mam nadzieję, że zdążyłam. Śmietaną kwaśna 18% jak najbardziej. Jeśli chodzi o to czy można zrobić z samych pieczarek i cebuli to wydaje mi się, że tak chociaż nie robiłam w ten sposób.

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
sabinaw

(2007-07-27 20:46)

proste, szybkie, smaczne i nie kruszą się, idealne dla malutkich dzieci, mi z tej porcji wyszło równo 50 ciasteczek

anex

(2007-07-27 15:19)

tooooooo jest REWELACJA !!!! polecam ten przepis.......zrobiłam dorsza w tej wspaniałej panierce....podałam z surówką z kapusty pekińskiej (kapusta,czerwona papryka, ogórek kiszony, jabłko i sos winegret) i młodymi ziemniaczkami.........obiad pycha! dzięki za przepis

Rudaaaaa

(2007-07-26 22:02)

A i jeszcze jedno pytanie - tak na przyszlosc jak bede je robic jak siostra jesc nie bedzie  : ta smietana to ma byc kwasna 18%??

Rudaaaaa

(2007-07-26 21:58)

Ilko, czy farsz mozna zrobic z samej cebuli i pieczarek?? Bo moja siostra karmi a ze jej dziecko jest alergikiem to tez nie moze zbytnio jesc potraw z dodatkiem smietany. Z gory dziekuje za odpowiedz :).

Rudaaaaa

(2007-07-26 21:55)

Pieklam wczoraj wieczorkiem na imieniny moje i mojej mamy i ciasto powalilo wszystkich na kolana :). Cala duza blacha zniknela. Na pewno zrobie je jeszcze nie raz :). Dziekuje za kolejny wspanialy przepis Ilko :).

ch_aga

(2007-07-26 14:36)

Ciasto wyszło bardzo pyszne tylko polewa nie wsiąkła w całość, chociaż wydało mi się, że było jej za dużo bo ciasto w niej pływało; musiałam przekręcić blaszkę i trochę wylać :) Ps. Jeśli ten komentarz pojawił się drugi raz to przepraszam ale często coś się dzieje z komentarzami i moje się nie wyświetlają, więc piszę drugi :)

maddy

(2007-07-26 12:11)

Pyszne!! Bardzo ciekawy przepis. Pod ręką miałam akurat niezjedzone banany i ochote na coś pysznego. Pierwszy raz w życiu robiłam muffinki i wyszły pyszne. Pozdrawiam :)

iisskkaa

(2007-07-26 00:11)

Ciekawy przepis. Na pewno wypróbuje, bo jestem ciekawa jak z kurczaka zrobiła się ryba

mamusia_muminka

(2007-07-25 22:01)

PYSZNOŚCI !!! Jak wszystkie Twoje przepisy.Pozdrawiam serdecznie Mariola

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij