Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

paulinaU

(2007-08-11 16:10)

właśnie zrobilam!super wyszło!

Agula08

(2007-08-10 17:54)

Własnie mój synek spałaszował pulpecika...smakował tak samo jak mi, a to duzy sukces, mój i oczywiście przepisu gdyż gotować to ja sie dopiero uczę:) REWELACJA
Dziękujemy

makusia

(2007-08-09 14:40)

czy możesz podać ilosć margaryny w gramach? byla bym bardzo wdzieczna :)

Kry

(2007-08-09 14:35)

Wprawdzie pytasz ilki, ale ja niedyplomatycznie się wtrącę. Nie miałam fig i w to miejsce dałam suszone śliwki. Ilko, nie gniewasz się?

viva

(2007-08-09 14:16)

Ilko, a jeśli nie chciałabym dodać figi to co moge w to miejsce wsypać do ciasta??????

Kry

(2007-08-09 13:46)

Własnie upiekłam, są bardzo dobre. Wspaniala odmiana po tych wszystkich kremach i galaretkach. Zastanawiam się tylko, czy nie dalam za mało mąki (jajka były bardzo duże). Patrząc na  zdjęcie Twoich ciasteczek mam wrażenie, że moje bardziej  się "rozlały" niż urosły.

Mucha

(2007-08-09 12:33)

Przepis świetny, a bułeczki pyszniutkie
A tak wyglądały moje:
       

mag13

(2007-08-08 15:18)

Do tej pory robiłam surówkę z pora i gotowanego jajka raz do roku bo por ma ostry smak. Odkąd odkryłam ten przepis, por będzie pojawiał się częściej :) jabłka łagodzą ten ostry smaczek! Dziękuję.

zosiek

(2007-08-07 15:09)

już jest w ulubionych!!!!!!!!! bardzo apetycznie wyglada...mniam...mniam

zosiek

(2007-08-06 17:57)

Wyglada apetycznie i z pewnością smakuje wyśmienicie....

Tereska_1997

(2007-08-05 14:21)

smakowicie wygląda napewno zrobie

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
Tereska_1997

(2007-08-05 14:18)

odrazu zrobiłam efekt wszyscy muwili że to jest pyszne!!

lelek

(2007-08-04 16:58)

Gotowe !! :) Zdecydowałam, że jednak nie będę dawać zastępczo cebuli. Byłam trochę zaskoczona, że z podanych składników wyszła tak duża porcja sałatki,bo robiłam ją dla siebie. Ale to tym lepiej, bo sałatka jest przepyszna !! a najlepsze są piękne kolory sałatki > wszystko jest niesamowicie apetyczne. Polecam gorąco!

lelek

(2007-08-04 16:03)

Robię dzisiaj tę sałatkę, ale nie mam szczypiorku i zastanawiam się czy można go zastąpić drobniutko posiekaną cebulą czy może lepiej nie dawać tej cebuli...

Wróbelek

(2007-08-04 10:07)

ja zrobiłam na biszkocie, torcik jest narawdę dobry:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij