Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

piq

(2007-08-23 15:14)

Zaśliniłam klawiaturę..... Muszę skoczyć do teściowej po śliwki i w sobotę do dzieła !!!!

arkadia

(2007-08-23 14:34)

Wlasnie skonczylam czytac wszystkie Twoje przepisy!Jestes genialną kucharką.Wszystko wygląda smakowicie a przepisy są bardzo przejrzyste.Szef w pracy troche dziwnie się na mnie patrzył widząc,że zamiast dokumentów drukują się przepisy.Przez najbliższy tydzień będę wypróbowywać Twoje cudeńka.Pzdrawiam serdecznie

didloo

(2007-08-22 22:24)

wow!!!!

bettsi

(2007-08-22 19:21)

To zależy jaki apetyt mają domownicy  U mnie starczyło dla 4 osób. Wierzch zapiekanki po wyjęciu z piekarnika polałam ketchupem. Było pyszne. 

iwona10

(2007-08-22 18:49)

mam pytanie dla ilu osób starczy ta zapiekanka? Jutro mam zamiar zrobić na obiad.

magda.m20

(2007-08-22 16:07)

Mak i kokos to mój świat. Kocham ciasta z makiem i kokosem czy są razem czy oddzielnie. Zrobię je w najbliższym czasiePozdrawiam. Ilka twoje przepisy są super. Bardzo smaczne. Dzięki za ich umieszczanie.

kamishka

(2007-08-22 11:28)

Na początku nie byłam przekonana do tych bułek ale muszę przyznać,że ciacho wyszło pycha

nutti

(2007-08-21 21:37)

Jednym słowem określając: pyszności !!

nonka4

(2007-08-21 20:10)

Wyszła pyszna,uwielbiam rybki wszelakie.Pozdrawiam

robak

(2007-08-21 16:53)

suroweczka pierwsza klasa, najlepsza !! pozdrawiam:)

jamajka

(2007-08-20 09:09)

ilko Przepyszne ciasto! Zniknęło w mig, na pewno jeszcze nie raz zrobię. Dziękuje za super przepis ;-)


zosia

(2007-08-19 17:02)

 ilka76 - dzieki za przepis -Kolorowy serniczek na zimno.Wyszła duza tortownica super serniczka.pozdrawiam zosia

ilka76

(2007-08-19 16:12)

Kry pewnie, że się nie gniewam. Suszone śliwki jak najbardziej.

Makusiu obiecuję jak tylko będę je robiła następnym razem to zważę margarynę.

czarna

(2007-08-17 22:59)

Żeby zagęścić powstały "sosik" dodałam odrobinę startego sera żółtego. Wyszło bosko! 

Patrycja0

(2007-08-17 17:27)

Kotleciki super! Nawet mojemu mężowi smakowały - a on jest wybredny....Z pewnością będę do nich wracała. pozdrawiam Cię Ilusiu

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij