Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

eruanne

(2013-05-14 14:55)

Ujmę to najprościej i najbardziej wymownie jak się da - mniaam:))

lidka315

(2013-05-14 13:03)

Bardzo dobre kotleciki połączenie sera,szynki i szczypiorku super.Rodzinka podziękowała za pyszny obiadek,więc dzielę się pochwałami z autorką

Dżanina Fonda

(2013-05-14 09:59)

Dla mnie, jako warzywożercy, najlepsza surówka znaleziona na WŻ. Poezja smaku! Nigdy wcześniej nie robiłam surówek z młodej kapusty - ta jest strzałem w dziesiątkę. Dzieki za przepis.

ASTI

(2013-05-14 08:46)

Sos do zeberek jest rewelacyjny jak dla mnie . Dobrze dobrane proporcje.  

kiki1101

(2013-05-11 14:40)

moj chleb "wyrasta" juz 12 godz i nie widze zeby choc troche wyrosl. Placek, czy tak musi byc?

domia

(2013-05-10 17:40)

Fota, moze nie pierwszej jakości, ale ciasto owszem- pierwsza klasa! Polecam.

Izkaiza

(2013-05-06 20:11)

Bardzo dobre. następnym razem zrobie podwójną porcję żeby bardziej urósł. ale w smaku extra.

sosiaaa

(2013-05-03 23:22)

poprostu pychotka, polecam wszystkim:)

krysiunia

(2013-05-03 14:36)

Pyszna karkóweczka  Właśnie zjedliśmy obiadek. Musiałam trochę zmodyfikować

przepis, za mało miałam keczupu więc dodałam przecieru pomidorowego i majonezu doprawiłam pieprzem i wyszło palce lizać.Dziękuję za świetny przepis

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
wioleta865

(2013-04-28 20:44)

Pierwszy raz, o ile dobrze pamiętam, nie zdejmowałam skóry, natomiast teraz zdjęłam i wyszły super :)

stokrotka.S

(2013-04-21 15:25)

wczoraj robiłam to ciasto jest naprawde godne polecenia

fuksik

(2013-04-20 18:43)

Upiekłam tą babkę na świeta Wielkanocne ,polecam jest bardzo pyszna i bardzo łatwa. Urosła ogromna i potrzeba do niej większa forma do babki.

paralicja

(2013-04-20 15:03)

Przepis wypróbowałam. Dołączam sie do zachwytów  - babka - palce lizać!! Pozdrawiam i życzę smacznego wszystkim, którzy ja upieką.

Martha1981

(2013-04-18 13:58)

moja babka opadla.... a byla taka piekna, opadla jakies 5cm, w srodku zakalec,

ewelina57

(2013-04-16 14:33)

Robiłam dziś żeberka z tego przepisu, przepychotka, polecam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij