Robiłam wczoraj:) Oczywiście pyszne- zgadzam się- jesteś the best;)
Po prostu pyszne- nic dodać nić ująć. Aha, robiąc kolejny raz dodałam do farszu czarnych oliwek i też było pyszne. Dzięki za przepis:D
Kolejny wspaniały przepis Twojego autorstwa, robiłam wiele razy, po prostu pyszne:)
Beato jajka dajemy razem z białkiem. Ja bardzo lubię przyprawę do ziemniaków firmy Kamis ale myślę, że innej firmy też będzie dobra. Pozdrawiam:))
Bardzo dobre i leciutkie. duże pole do popisu co do różnych wersji smakowych.polecam
Zrobiłam,ciasto jest smaczne,następnym razem zrobię bez polewy na życzenie mojej córki,dla której było trochę za kwaśne.POLECAM!
Kolejne pyszne ciasto Ileczko. ja piekłam za śmietaną 18% w blaszce 25x30. Polecam gorąco. Pysznie mi się dzisiaj piło poranną kawkę z tym ciasteczkiem :))
Beato nie widzę przeciwskazań:)
Czy do ciasta można dodać kandyzowaną skórkę cytryny lub pomarańczy?
Ilko bardzo pyszna sałatka.Napewno skorzystam z przepisu jeszcze nie raz.Pozdrawiam
Bardzo smaczne ciasto. Jeżeli chodzi o wygląd - ciasto z tych "niziutkich" ale całkiem efektownych. I ta pianka brzoskwiniowo - serkowa - pycha! Jeden mały minus - baaardzo słodkie.
No i gotowane to zawsze zdrowsze:))) Bardzo się cieszę, że smakują.
Przepyszne są te pulpeciki! Teraz robimy niemal wyłącznie je, bo bardziej nam od smażonych milonych smakują! Dzięki za super przepis!
Ogromne dzieki za pomoc, jutro wyprobuje i dam znac jak mi wyszlo