Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2007-03-05 13:15)

Robaku na prawdę nie wiem czemu ta masa Ci nie stężałaJa nie mam z nią problemów. Jeśli chodzi o śmietanę to ja ją ubijam na sztywno. Pozdrawiam:)

robak

(2007-03-05 12:47)

sernik zdobilam i w smaku rewelacja!! tylko mam problem bo nie wiem dlaczego wyszedl mi taki rzadki i nie bardzo zgestnial:(( moze jakies rady?? ilosciowo dalam tak jak w przepisie...i pytanko odnosnie ubicia smietany czy nalezy ja ubic na sztwno calkiem???dziekuje za porady:)

ilka76

(2007-03-04 15:26)

Dinar ja piekę bez przykrycia. Cieszę się, że smakuowały. Pozdrawiam wszystkich:))

dinar

(2007-03-04 15:12)

też powiem że pyszne (nawet bardzo), lecz mam pytanko : czy w piekarniku pod przykryciem

dycha

(2007-03-04 13:34)

Sałatkę zobiłam wczoraj wyszła naprawdę pychotka!.Dałam tuńczyka w oleju, bo ja też nie przepadam za tuńczykiem w sosie
własnym. Moja mama jako pierwsza degustowała ją i już po chwili stwiedziła.... "zrobisz są na święta jest bardzo smaczna"...
Dzięki Iluś za kolejny fajowy przepis!

kawa3

(2007-03-03 22:14)

zrobiłam dziś co prawda bez biszkoptów i polewy, ale i tak jest pyszne.!!!!!!

ilka76

(2007-03-03 20:04)

Dzięki rakso za przepis na polewę. Na pewno skorzystam:))

milunia

(2007-03-03 19:12)

Ciasto proste,szybkie w wykonaniu i naprawdę baaaardzo dobre!

Natka64

(2007-03-03 13:20)

Halo ilka76 prawie zrobilam twoja paste jest pyszna ale mysle ze zrobilam blad bo dodalam serek topiony w wanience i troche ta pasta mi sie zadka zrobila,ciekawe co goscie dzisiaj powiedza pozdrawiam i dzieki

raksa

(2007-03-03 11:30)

Ilko ja pollam polewa ktora sie robi doslownie w 2 minuty !!! ok 1/3 kostki margaryny rozpuszczam dodaje lyżkę wody, ze 3 łyżki cukru moze byc 4 wszystko jedno i ze 3 łyżki kakao wychodzi super !! szybko gęstnieje i jest błyscząca - bardzo szybko zastyga !!! wiec na szybko genialna !!! A to ciasto jest genialne !!

ilka76

(2007-03-01 22:35)

Mój przepis na polewę: idę do sklepu, biorę z półki, rozpuszczam w domu w gorącej wodzie i polewam ciasto Aktorko ja jestem zbyt leniwa i nie chę mi się robić polewy więc kupuję gotową.

Cieszę się, że ciasto smakuje:))

beata132

(2007-03-01 14:24)

Trochę z rezerwą podchodziłam do tej babki ze względu na majonez w jej składzie,ale muszę przyznać,że jestem mile zaskoczona,babka jest smaczna.Zniknęła w ciągu 30 minut po upieczeniu,nie zdążyła wystygnąć.POLECAM!!!

ilka76

(2007-03-01 10:26)

Mleko ma być w proszku. Nie rozpuszczamy go.

Bardzo wszystkim dziękuję za miłe komentarze i cieszę się, że ciasto smakuje. Pozdrawiam:)))

kasia w

(2007-02-27 19:20)

Ja polałam śmietaną i wyszło super.Bardzo lubię takie potrawy.

MarzenaZ

(2007-02-27 19:15)

kotleciki bardzo ciekawe, bardzo dobre nadzienie. Ja proponuję kotlety posolić. Musiałam dłużej piec. Napewno jeszcze je zrobie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij