Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

superka

(2007-03-17 17:54)

Pyszne , zdrowe i szybkie danie .Zamiast przecieru pomidorowego dałam sosu hinduskiego  z domowych zapasów. Jeszcze  nie raz zrobię rybę z papryką i cebulką, dzisiaj robiłam dorsza , nastepnym razem mintaja zrobię z tego przepisu.

polaa

(2007-03-17 14:27)

A ja mam zamiar zrobić dzis to cudeńko na urodziny tatusia:)napisze jak wyszło:D

Eithel

(2007-03-17 13:28)

hm..to teraz jeszcze jakij wielkosci do niej potrzebuje forme i na okolo ile porcji wychodzi z tego przepisu?

ilka76

(2007-03-16 19:40)

Babka jest lekka jak piaskowa:)

 Cieszę się, że smakuje:) Pozdrawiam.

Eithel

(2007-03-16 17:40)

a ona jest lekka jak piaskowa w srodku czy raczej taka mokrawa i ciezsza?

EWA007

(2007-03-16 17:04)

Babka świetna, nikt z poczęstowanych nie wyczuł majonezu, choć miałam tylko dość podły pod ręką. piekłam już dwa razy, wersja partyzancka (jak u katyi) z resztkami majonezu też udana.

ilka76

(2007-03-16 12:54)

O na prawdę:)) Ja go mam od znajomej. A ona od znajomego, który pracował w chińskiej knajpce:) Był do tego jeszcze sos słodko-kwaśny ale przepisu nie udało mi się zdobyć. Może w przepisach babci Józi jest:) Jeśli tak to może byś się podzieliła. Pozdrawiam.

adusiax

(2007-03-16 10:18)

Znam ten przepis z przepisów Katarzyny Łaniewskiej "Gotujemy z babcią Józią",tylko w jej przepisie jest mleko zamiast wody.

ilka76

(2007-03-15 21:18)

Eithel wcale w niej nie czuć majonezu:)

Eithel

(2007-03-15 19:51)

a ona nie smakuje za bardzo majonezem?bo ja chce zrobic babke na swieta ale nie wiem jaka.

magdam

(2007-03-15 14:54)

REWELACJA!!! Najlepsze ciasto w całym serwisie!!! Szczerze polecam!

raksa

(2007-03-14 18:53)

ja dodaje jeszcze ryż i selera ze sloika !!!! Debeściarska !!!!

raksa

(2007-03-14 17:46)

Robiłam jest pyszna i efektowna !!!!

mamawiesia

(2007-03-14 07:44)

o rany!!!! ale ze mnie ślepota!!!
przepraszam, nie dovzytałam i już pospieszyłam się z napisaniem.........
mea culpa
Wiesia

ilka76

(2007-03-13 20:02)

Wymiary blaszki są w przepisie (zawsze podaje) ale napiszę jeszcze raz 25x40cm. Pozdrawiam:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij