Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

vena1980

(2007-03-25 14:09)

Roladki dzisiaj zagościły na naszym stole. Oboje z mężem zjedliśmy po dwie. Wyszły po prostu pyyycha! Polecam wszystkim znudzonym zwykłymi schaboszaczakami;-).

magda77

(2007-03-24 08:32)

Zrobione i zjedzone .Dzieci były zachwycone, pałaszowały ze śmietanką i z cukrem.
 
A tak wyglądały: Dziękuję za fajny pomysł na kopytka i pozdrawiam!

raksa

(2007-03-23 18:08)

Baaaardzo pyszne !!! Jak z kfc tylko lepsze !!!!!!! Często będe robić te pyszne kurczaczki !!!!!!!!!!!

dycha

(2007-03-23 07:53)

Kiełbaski zrobione na wczorajszą kolację. Nie miałam tylko szczypiorku ani natki, ale i tak było bardzo dobre A potwiedzeniem tego był okrzyk mojego syna  " MNIAM ALE PYSZNE!!!" . Szybkie i smaczne danko. Pozdrawiam

e_opal

(2007-03-22 21:48)

w ostatni weekend zrobiłam bardzo pyszne :-) palce lizac:-)

lidka74

(2007-03-22 18:55)

Robiłam tą surówkę i jest smaczna.A moje zdanie jest takie jak komuś nie smakuje to niech przynajmniej nie krytykuje , bo są różne gusta i guściki i smaki też.

Dorota zza plota

(2007-03-22 18:48)

Hmm...droga Marenkare wiec czekamy na Twoja -  ta z polotem.

Sylwik

(2007-03-22 15:44)

Dzięki Ilko za przepis. Naprawdę bardzo smaczne ciasto. Czytając komentarze doszłam co wniosku, że dla mnie jest go stanowczo za dużo, więc zmniejszyłam proporcje: biszkopt upiekłam z 3 jajek (skorzystałam z Twojego przepisu na wiśniową delicję) w tortownicy 26 cm., a wszystkie składniki poszczególnych warstw zmiejszyłam o połowę. Wyszło super z jednym wyjątkiem - jeżeli ktoś będzie chciał zmniejszyć proporcję, to proponuję nie mniejszać masy cytrynowej, gdyż u mnie była za mało wyczywalna (czyli cała galaretka + śmietana wg przepisu)

olga66

(2007-03-19 22:26)

bardzo często robię identyczną surówkę tylko że ze śmietaną jest naprawdę smaczna

Maddalena

(2007-03-19 21:57)

rowniez sie skusilam na te surowke i bardzo smaczna wyszla:)

mamawiesia

(2007-03-19 07:20)

no cóż.....   nastawiłam się na ciasto które mnie oszołomi i co...? porażka na całej lini, ciasto jest takie sobie... bynajmniej dla mnie

Eithel

(2007-03-18 12:59)

hm..dzieki.chyba zrobie ja na siweta

polaa

(2007-03-18 12:58)

mmm... niebo w gebie:)dzieki za przepis

aventix

(2007-03-18 12:14)

Dzięki za przepis. Pulpeciki rewelacyjne i delikatne. Jestem zachwycona bo mój niejadek nawet je polubił ;) Polecam wszystkim którzy jeszcze nie znają tej wersji pulpecików.

ilka76

(2007-03-17 22:20)

Moja forma do babek ma średnicę 22 cm. Z tego przepisu wychodzi 1 babka (taka jak na zdjęciach). Można też upiec w formie keksowej.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij