Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
ilka76

(2007-04-02 19:53)

Agusiu ja bym jednak nie zmniejszała porcji żelatyny. Na pewno nie będzie gumowate. Pozdrawiam.

agusia1111

(2007-04-02 17:05)

A czy z taka ilością żelatyny nie bedzie zbyt "gumowate". Jak dodam mniej to też zastygnie, jak myślisz? Ciasto zrobię na święta bo bardzo ładnie wygląda:)))

agusia1111

(2007-04-02 16:23)

A jakie mają być te serki? Homogenizowane????

dora182

(2007-04-01 14:28)

Surówka pierwsza klasa!!! Pycha, polecam gorąco.

basia19

(2007-03-31 19:28)

Bardzo dawno już nie robiłam tego ciasta i nie pamiętam już jak smakuje, ale u mnie nie ma na górze tych biszkoptów tylko pianka, może kiedyś się skuszę, pozdrawiam.

corka rybaka

(2007-03-31 15:23)

przykro mi ale nam wogole nie podeszlo,lepsze sa z grzybami i z serem ,ten smak mi nie odpowiada,juz wyrzucone z ulubionych...

ilka76

(2007-03-31 14:18)

Wystarczy jedna 79g-mowa. Zawsze daję jedną i wychodzi ok.

ANUTSCHKA

(2007-03-31 14:11)

Ilko, czy galaretka 79g wystarczy, czy lepiej dać takie dwie?

ANUTSCHKA

(2007-03-31 13:50)

Ileczko, przepis extra, potrawka faktycznie dla leniwych i w dodatku pyszna. Kolejny przepis z wielu Twoich, na którym mogę w 100% polegać. Pozdrawiam.

joasia1204

(2007-03-29 08:02)

Ciasto wczoraj zrobiłam na urodziny mojej babci. Wszyscy goście byli zachwyceni i pod wielkim wrażeniem. Dzięki za rewelacyjny przepis:) POzdrawiam.

baska

(2007-03-29 04:38)

Zrobiona i sie przegryza w lodowie. Dodalam jeszcze ogorka kiszonego bo byla za mdla i papryke czerwona do koloru. No i wzielam pod uwage koment dora 182

baska

(2007-03-29 03:36)

Zrobiona i przegryza sie w lodowie. Juz probowalam, wysmienita.

Monika86

(2007-03-28 11:39)

Wiedziałam,że ciasto jest pyszne,bo korzystałam wcześniej z bardzo podobnego przepisu.To okazało się jeszcze lepsze.Polecam.

leszczynka

(2007-03-26 16:02)

wlasnie zabieram sie za zrobienie tej surowki:)z pewnoscia bedzie super pasowac do mojego kurczaka:)

anenia

(2007-03-25 20:13)

zrobiłłam dzisiaj na obiadek, podałłam z frytkami i surówkami ... poprostu suuuper. Polecam
 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij