Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Rudaaaaa

(2007-04-13 15:50)

Robilam to ciacho po raz drugi na Swieta, bo mojej rodzince wczesniej bardzo smakowalo. Tym razem zrobilam w blaszce 24x30 i wyszlo jeszcze fajniejsze niz poprzednio :)).

nilde

(2007-04-13 11:52)

 smaczne to  bylo.......dodalam jeszcze rzodkieweczki do poprawienia kolorku:))

mazik

(2007-04-12 20:51)

ciasto jest przepyszne piekłam na święta i,, poszedł pierwszy, teraz mam zamiar zrobić drugi raz ale polać więcej polewy nw wierzch bo nie wsiąkło głębiej dzięki!!

dorada

(2007-04-11 17:51)

Pyszny przepis, zrobiłam połowę polewy, następnym razem zrobię całą, bo nie przesiąkła całego ciasta. DZIĘKI !!!

marchewka007

(2007-04-11 15:49)

Bardzo smaczne ciasto! a jak łatwo sie robi! Polecam goraco:)

Elys

(2007-04-11 10:45)

Wybralam ten przepis na obiad Wielkanocny i dobrze zrobilam - przed koncem pieczenia, maz juz krazyl po kuchni nie mogac sie doczekac na ta pieczen, a wygladala smakowicie i pysznie tez smakowala.
Serdecznie pozdrawiam

agusia1111

(2007-04-10 17:46)

Bardzo dobra masa, napewno nie raz ją wykorzystam. Następnym razem chyba nasącze czymś biszkopt bo był troche za suchy.

agusia1111

(2007-04-10 17:38)

Bardzo dobre i łatwe w wykonaniu.   Dodaje zdjęcie ale jest ono słabej jakości.

raksa

(2007-04-10 14:34)

Mazurek wyglądał slicznie ciasto kruche super, ale całość musze powiedziec nie zachwycila mnie w smaku ..... czegos mi tu brakowalo ....

raksa

(2007-04-10 14:27)

Ciasto rewelacja !!! Boskie w smaku idealne !!! Wszyscy chcieli dokładke !!!!

ANUTSCHKA

(2007-04-10 14:04)

Ja również nie raz powrócę do tej babeczki, była prawdziwą - nie tylko ozdobą- stołu wielkanocnego. Bardzo smaczna, efektowna i niesamowicie pachnąca.
P.S. Matti strasznie szybko rośnie. Zdrówka życze i pozdrawiam :)))

ANUTSCHKA

(2007-04-10 11:21)

Mmmm... przepyszna przekąska! Uwielbiam łososia. Dzięki za prosty i pyyyyszny przepisik :))

małgoska

(2007-04-10 11:17)

 ciacho pycha zrobilam na swieta, u mnie wersa brzoskwiniowo - wiśniowa, dzieki za przepis ;-)))

Krystyna9

(2007-04-10 08:57)

Stwierdzając że jest jeden z bardzo szybkich przepisów, postanowiłam upiec tę babkę. Faktycznie robi się ją błyskawicznie a do tego jest bardzo dobra. Dodałam zapach cytrynowy i sok z cytryny, w którym rozpuściłam odrobinę kurkumy. Ależ był efekt! A smak! Rewelacja.

Ave

(2007-04-09 16:21)



Zrobiłam w największej tortownicy, ale z całej porcji i tak sie nie zmieściło - więc biszkopt przekroiłam na pół i wykorzystałam tylko połówkę. I tak było bardzo wysokie - troche masy mi zostało wiec z pozostałego biszkopta i tej masy oraz zastygnietej galaretki pokrojonej na drobne kawałki zrobiłam jeszcze jedno ciacho. Przepis fantastyczny. Ciasto PYSZNIASTE. Polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij