Bardzo ciekawy pomysł,nie dość że efektownie wyglądało,wyśmienicie pachniało,to jeszcze wybornie smakowało,taka mała ucieczka od przeciętnego mielonego.Polecam!!!
Podzielam zdanie poprzedników - bardzo dobre. Ja przed opanierowaniem trochę doprawiłam mięso solą i pieprzem. Córce też smakowało. Dziękuję!
super przepis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobiłam i sie chłodzi, wygląda cudnie i musze chowac bo zaiteresowani degustowaniem nie daja mi spokoju
wprowadziłam pewne zmiany a mianowicie zamiast galaretki starłam na wierzch czekolade(na tarce) według mnie bardziej pasuje ale twój sposób również wypróbuje w późniejszym terminie pozdrawiam dzieki za przepis
chcialam zapytac czy ktos probowala zrobic zawijaski ze schabu wieprzowego? czy sa równie smaczne?
Ilko wstawiam fotkę z twoją rybką w cieście ktoś na forum polecił mi ten przepis i to był strzał w dziesiątkę tylko ciut przesoliłam zrobiłam z frytami ale zrobię jeszcze z ryżem i sosem jak polecasz.
Bardzo mi miło, ze pieczeń smakuje. Pozdrawiam:))
Ilko,wczoraj zrobiłam pieczeń i przyznaje jest WSPANIAŁA!!!,a panierka.....REWELACYJNA!!!,baaarrrdzzzzo smaczna.Wielki buziak od całej mojej rodzinki.Serdecznie pozdrawiam.POLECAM!!!! - kolejny cudowny przepis.
WSPANIAŁE!!!! Moja rodzinka była zachwycona,aż sama sie dziwię,ze nie wpadłam na ten pomysł.REWELACYJNE!!,łatwe w wykonaniu.Dziekuję ilka,za kolejny fantastyczny przepis i dołaczam do wielbicieli twojej kuchni.Serdecznie pozdrawiam
pyszniutka suroweczka:)ja robiłam bez marchewki ale z marchewka lepsza!!
Hisie nie wiem czy dobrze rozumiem o co Ci chodzi. 200g malin jest do zmiksowania i 200 do włożenia w środek. Jeśli chcesz możesz nie wkładać w środek malin, pianka może być czysta. Jeśli jednak chodzi Ci o to czy można wszystkie 400g zmiksować to też jak najbardziej tylko wtedy trzeba by było zwiększyć ilość żelatyny żeby pianka dobrze stężała.
Mam małe pytanko. Czy ogólnie trzeba mieć 400 g malin?Tzn. 200 g do środka a 200 g na ozdobę?Czy może wszystkie do środka?Bardzo proszę o szybka odpowiedź bo zamierzam robić to ciacho na weekend:)
Rewelacja! Zrobiłam dzisiaj. Dzieci tradycyjnie - ryba panierowana. Ja wykorzystałam Twój przepis. Mniam...mniam...Danie szybkie i smaczne. Polecam wszystkim. Ja skorzystam jeszcze nie raz.
Świetny torcik:) Zniknął w trzy sekundy. Teraz na rocznicę ślubu zamierzam zrobić z brzoskwiń. Doskonała przekąska dla osób, które nie lubią torów.PYCHA!