Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Magdal

(2007-04-30 20:07)

Bardzo ciekawy pomysł,nie dość że efektownie wyglądało,wyśmienicie pachniało,to jeszcze wybornie smakowało,taka mała ucieczka od przeciętnego mielonego.Polecam!!!

Cewa2

(2007-04-29 22:17)

Podzielam zdanie poprzedników - bardzo dobre. Ja przed opanierowaniem trochę doprawiłam mięso solą i pieprzem. Córce też smakowało. Dziękuję!

monika mi

(2007-04-28 22:31)

super przepis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobiłam i sie chłodzi, wygląda cudnie i musze chowac bo zaiteresowani degustowaniem nie daja mi spokoju   wprowadziłam pewne zmiany a mianowicie zamiast galaretki starłam na wierzch czekolade(na tarce) według mnie bardziej pasuje ale twój sposób również wypróbuje w późniejszym terminie pozdrawiam  dzieki za przepis

małgoska

(2007-04-25 20:21)

chcialam zapytac czy ktos probowala zrobic zawijaski ze schabu wieprzowego? czy sa równie smaczne?

beata1

(2007-04-25 18:43)

Ilko wstawiam fotkę z twoją rybką w cieście ktoś na forum polecił mi ten przepis i to był strzał w dziesiątkę tylko ciut przesoliłam zrobiłam z frytami ale zrobię jeszcze z ryżem i sosem jak polecasz.

ilka76

(2007-04-25 16:00)

Bardzo mi miło, ze pieczeń smakuje. Pozdrawiam:))

ata

(2007-04-25 10:50)

Ilko,wczoraj zrobiłam pieczeń i przyznaje jest WSPANIAŁA!!!,a panierka.....REWELACYJNA!!!,baaarrrdzzzzo smaczna.Wielki buziak od całej mojej rodzinki.Serdecznie pozdrawiam.POLECAM!!!!  - kolejny cudowny przepis.

ata

(2007-04-25 10:35)

WSPANIAŁE!!!! Moja rodzinka była zachwycona,aż sama sie dziwię,ze nie wpadłam na ten pomysł.REWELACYJNE!!,łatwe w wykonaniu.Dziekuję ilka,za kolejny fantastyczny przepis i dołaczam do wielbicieli twojej kuchni.Serdecznie pozdrawiam

polaa

(2007-04-23 17:48)

pyszniutka suroweczka:)ja robiłam bez marchewki ale z marchewka lepsza!!

ilka76

(2007-04-23 14:11)

Hisie nie wiem czy dobrze rozumiem o co Ci chodzi. 200g malin jest do zmiksowania i 200 do włożenia w środek. Jeśli chcesz możesz nie wkładać w środek malin, pianka może być czysta. Jeśli jednak chodzi Ci o to czy można wszystkie 400g zmiksować to też jak najbardziej tylko wtedy trzeba by było zwiększyć ilość żelatyny żeby pianka dobrze stężała.

hisie

(2007-04-23 09:46)

Mam małe pytanko. Czy ogólnie trzeba mieć 400 g malin?Tzn. 200 g do środka a 200 g na ozdobę?Czy może wszystkie do środka?Bardzo proszę o szybka odpowiedź bo zamierzam robić to ciacho na weekend:)

Anes

(2007-04-21 21:46)

Rewelacja! Zrobiłam dzisiaj. Dzieci tradycyjnie - ryba panierowana. Ja wykorzystałam Twój przepis. Mniam...mniam...Danie szybkie i smaczne. Polecam wszystkim. Ja skorzystam jeszcze nie raz.

hisie

(2007-04-20 12:12)

Świetny torcik:) Zniknął w trzy sekundy. Teraz na rocznicę ślubu zamierzam zrobić z brzoskwiń. Doskonała przekąska dla osób, które nie lubią torów.PYCHA!

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
ilka76

(2007-04-19 17:09)

Trudno mi powiedzieć czym zastąpić majonez Może jogurtem naturalnym?

robak

(2007-04-19 16:03)

chcialabym zrobic te cudowne udka lecznie mam w domku na ta chwile majonezu czym moge ewentualnie go zastapic??:(

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij