Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Rudaaaaa

(2007-04-18 21:11)

Dzisiaj robilam na obiadek te nugettsy i musze powiedziec ze sa przepyszne :). Super Ilka ze zamieszczasz takie fajne i smaczne przepisy :). Pozdrawiam :).

rynia2

(2007-04-17 17:29)

Ciasto dość dobre, piekłam na Święta.

dycha

(2007-04-16 20:56)

Babkę robi się szybko, ładnie rośnie, szybko się piecze.... ale mi wyszła sucha, a ja lubię raczej wilgotne:( Olcieek napisała,że za piewszym razem wyszła sucha a pózniej wilgotna hmmm Od czego więc to może zależeć?

gosiek73

(2007-04-16 17:13)

Ciacho przepyszne - troche dałam plamę bo jak dodawałam zmiksowane banany do utartego masła to masło mi się zwazyło ale i tak wszyscy sie zajadali i nawet nikt sie nie połapał że masa jest zważona- pyszności

ilka76

(2007-04-16 10:45)

Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje:) Pozdrawiam.

ilka76

(2007-04-16 10:42)

Myślę, że z połowy wystarczy. Ja skrapiam tak na oko:))

Rudaaaaa

(2007-04-15 21:26)

Ilko, czy mieso ma byc skropione sokiem z calej cytryny czy tylko np. z polowy?? Z gory dziekuje za odpowiedz :).

Rudaaaaa

(2007-04-15 17:24)

Zrobilam dzisiaj serniczek na urodziny taty - jest przepyszny :). Szybciutko sie go robi, warstwy bardzo szybko tezeja, wiec rodzinka sie juz zajada :). Cos mi sie zdaje ze tak jak schudlam 20 kilo tak je teraz szybko nadrobie, bo ciagle cos pieke z Pani przepisow :). Ale sernik naprawde rewelacja!  

agusia1111

(2007-04-14 17:24)

Ja także robiłam je po raz drugi. Jest pyszne            .

agusia1111

(2007-04-14 17:24)

Ja także robiłam je po raz drugi. Jest pyszne            .

agusia1111

(2007-04-14 17:21)

Ja także robiłam je po raz drugi. Jest pyszne.

anari74

(2007-04-13 21:10)

Robiłam tą roladę dwa razy,jest bardzo smaczna.Dziękuję.

ilka76

(2007-04-13 19:50)

Agnieszko nie widzę przeciwskazań:))

ilka76

(2007-04-13 18:15)

Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje:)) Pozdrawiam.

jolus

(2007-04-13 18:15)

super pomysł ta rolada, smaczna i fajna w wyglądzie .... ilko masz naprawde bardzo ciekawe przepisy- dziekuje:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij