Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

firaneczka

(2007-04-09 10:04)


Ciasto bardzo dobre, zwłaszcza pianka ananasowa

olcieek

(2007-04-08 17:37)

Jest cudowna ta babka - robiłam już trzy razy i za każdym razem coraz lepsza ! :) Za pierwszym razem była sucha a teraz jest super miećituka, wilgotna i puszysta :)
Najbardziej smakowała mi w wersji z rodzynkami i aromatem migdałowym mm ..
Super rośnie :P
Zrobiłam tez z tego ciasta babeczkę do swięconki - extra.

Baśka

(2007-04-08 11:39)

Minutkę temu rozkroiłam,jest pyszna.

raksa

(2007-04-08 07:16)

zrobiłam na świeta razem z mazurkiem tak wiec z twoimi przepisami spedzamy Świeta !! dzis degustacja nie moge sie doczekac :)

raksa

(2007-04-08 07:14)

ZROBIŁAM !!! Wygląda ślicznie , jeść będziemy pewnie dzisiaj :) napisze jak smakowało !!!

ANUTSCHKA

(2007-04-07 19:24)

Ileczko, hmmm... no nie wiem jak to powiedzieć, żeby się nie powtarzać... Powiem tylko tyle: WSPANIAŁE !!!

lidka74

(2007-04-04 10:28)

Mąka ziemniaczana jest podobna jak budyń,to może zamiast niej dać budyniu śmietankowego lub waniliowego.

ilka76

(2007-04-04 10:24)

Kasiu nie mam pojęcia czy Ci wyjdzie bez  mąki ziemniaczanej. Nigdy nie robiłam więc naprawdę trudno mi powiedzieć. Może ktoś nam podpowie:)

kasia5555

(2007-04-04 03:08)

co sie stanie jezeli nie dodam maki ziemniaczanej, tzn dodam wiecej pszennej,mieszkam za granica i mam problem z ziemniaczana maka????chcialabym ja zrobic na wielkanoc,pozdrawiam

jolus

(2007-04-03 22:48)

robie takie roladki od kilku lat, do serka  dodaje kawior czarny  i deliketnie  mieszam, zawijam plastry lososia tworzac male cygaretki

ilka76

(2007-04-03 20:31)

Usarko jak najbardziej możesz na spód dać pokruszkone herbatniki. Jeśli chodzi o mrożone truskawki to nie robiłam z takimi ale chyba też powinno być dobrze.

USARKA

(2007-04-03 19:52)

Smakowicie to ciacho wygląda, więc je jutro zrobie:) ale chciałabym sie dowiedzieć czy mogą być mrożone truskawki i czy na spód blaszki mogę dać pokruszone herbatniki?

rynia2

(2007-04-03 18:54)

Surówka bardzo pyszna wszystkim domownikom smakowała.Polecam kto jeszcze nie bróbował.Warto.

anenia

(2007-04-03 08:00)

Panierka PYCHA!! Kotlety zrobiłam wg przepisu Sweetya (htpp://wielkiezarcie.com/przepis10874.html) i wyszło naprawdę wyśmienite. Polecam

ilka76

(2007-04-02 19:54)

Jak najbardziej homogenizowane:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij