Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

elo

(2007-05-11 12:32)

Robiłam to  ciasto, nie jest bardzo słodkie. Takie akurat. Zamiast śnieżek dałam smietanę 30% z Piątnicy. Wyszło smakowicie.

viva

(2007-05-11 12:23)

faktycznie fajne masz pomysły na ciasta!!!!!    fajnie tez bo jesteśmy rówieśniczkami POZDRAWIAM

viva

(2007-05-11 12:12)

ale chyba bardzo słodkie co????????????????????

ewelincia89

(2007-05-09 15:40)

Ciasto wyszło BaRdZo cytrynowe i pyszne, choć maly zakalec niestety się zrobil. Mam nadzieję, że nastepnym razem bedzie lepiej:)

ilka76

(2007-05-07 10:59)

Strasznie się cieszę, że smakują. Pozdrawiam ciepło:))

renataz36

(2007-05-06 15:27)

są rzeczy do których wraca się z ochotą i taką rzeczą a raczej potrawą są te pulpeciki  znów je zrobiłam, i znów pycha, brzuszki obżarte jak bąki hehe pozdrówka i polecam kto jeszcze nie wypróbował

beata132

(2007-05-05 09:44)

Robiłam tę babkę wielokrotnie,w tym tygodniu piekłam ją już 2 razy na życzenie mojej mamy.PO PROSTU PYCHA!!! POLECAM!!!!!!

raksa

(2007-05-04 10:25)

Ciacho rewelacja !!!!! wyszlo przepyszne ja mysle zeby jeszzce czyms biszkopt nasaczyc :P:P i wiecej wisienek !! ja dam wiecej nastepnym razem :)

danuśka

(2007-05-04 00:22)

dziękujęza szybką odpowiedź , pozdrawiam.

ilka76

(2007-05-03 23:48)

Ja używałam na mleko.

danuśka

(2007-05-03 22:59)

czy te śnieżki to mają byc na wodę czy na mleko ?

osmoleczki

(2007-05-03 19:30)

Babeczka wyszła suuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!! i już po dwóch godzinach jej nie ma,ale była pyszna DZIĘKI WIELKIE ZA PRZEPISIK .Pozdrawiam

ANIK78

(2007-05-02 21:54)

Dobre, ale spodziewałam się czegoś powalającego na kolana :) Będę powtarzać, bo smakuje mężowi... :). Pozdrawiam i dziękuję za przepis.

Agapis

(2007-05-02 19:30)

Pyszne roladki. Polecam, bo szybkie i naprawdę smaczne. Pozdrawiam Agapis

Magdal

(2007-05-02 18:26)

Ja upiekłam biszkopt,zamiast herbatnikowego spodu,nie przypuszczałam,że z mleka skondensowanego mleka wyjdzie,tak dużo pianki.Ciacho jest bardzo lekkie,myślę ze jeszcze nie raz do niego powrócę.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij