Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

mamawiesia

(2007-03-13 19:28)

mam zamiar zrobić to ciacho na niedzielę więc mam ogromną prośbę do ilki76, czy mogłabyś podać wymiary blaszki w której ty robiłaś to ciasto? nawiązuję tu do mijego watku z prośbą o podawanie w przepisie wymiarów blaszek stosowanych do danego ciasta.
pozdrawiam  Wiesia

ilka76

(2007-03-13 10:19)

Ingo jak najbardziej należy  trzymać w lodówce.Pozdrawiam:))

inga_m

(2007-03-13 08:40)

Codziennie odkrywam w Twoich przepisach prawdziwe perełki! Mam pytanie odnośnie tego ciasta: czy po upieczeniu należy je trzymać w lodówce? U mnie w domu ciasto znika zazwyczaj w 2 dni, ale domyślam sie, ze ze wzgledu na galaretki i kremowke lepiej bedzie mu lodowce.. pozdrawiam inga

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
inga_m

(2007-03-11 22:51)

Zrobiłam wreszcie Twojego truskawkowca. Musiał "odstać" nieco w kolejce, ale było warto. Bardzo orzeźwiający, lekki i baaardzo truskawkowy:)Dziekuje za pyszny przepis i polecam innym. inga

renataz36

(2007-03-11 21:58)

I kolejna potrawa Twoja ilko, która bardzo smakuje mnie i moim panom , dołaczam do grona wielbicieli, Pozdrówka

ilka76

(2007-03-11 11:53)

Naprawdę bardzo się cieszę, że ciasto smakuje. Pozdrawiam serdecznie:))

dxx

(2007-03-11 11:31)

Efekt końcowy-- pyszne warto było. Kupię odpowiednią blachę. Pozdrawiam. 

rynia2

(2007-03-10 22:00)

Ciasto jest tak dobre że postanowiłam znowu  upiec, pycha,twoje przepisy są świetnie i smakowite.

Rudaaaaa

(2007-03-10 21:55)

Robilam to ciacho na Boze Narodzenie, i pamietam ze wyszlo idealne :)). I biszkopt, i krem i galaretka ... i ten smak ... Ciacho jednym slowem przepyszne :)). Na pewno jeszcze nie raz wroce do tego przepisu, najlepsze ciasto jakie jadlam :).

Rudaaaaa

(2007-03-10 21:52)

Wlasnie dzisiaj zrobilam to ciacho - kolejne ciacho z Twoich przepisow Ileczko :). Co prawda zrobilam w blaszce 24x40, i warstwa kremu jest ciensza, ale wyglada apetycznie :)). Jutro bedzie wielkie probowanie :)).

dxx

(2007-03-10 20:31)

Prawie zrobiłam to cudo,a mianowicie miałam trochę mniejszą blachę, wyrosło ponad blachę myślę sobie oklapnie, niestety nie oklapło. Biszkopt wyszedł mi jak nigdy w życiu wysoki,  pulchny i nie opadł. A gdzie reszta? postanowiłam rozkroić i podzielić na 2 blachy -wyszło. Czekoladkę starłam,  wafelki pokruszyłam i ubiłam 1 litr bitej śmietany-- rety zważyła sie na amen cała. Wysłałam męża do sklepu kupił następny litr, ale teraz ubijałam po pół litra i "śmieci" podzieliłam na 2 części tym razem wyszło super. Jeszcze czekam na galaretkę nadal jest rzadka, a mineła już  godzina ...to jakieś fatum chyba

sylka

(2007-03-10 15:45)

Przepyszne ciasto!!! Zrobiłam je w formie babki, dodałam trochę kandyzowanej skórki pomarańczowej i cytrynowej i polałam połową porcji polewy. Wyszło niesamowite w smaku i wyglądzie. Ciasto upiekłam wczoraj wieczorem, a dzisiaj w południe już połowy nie było. Poleciałam już przepis mojej mamie i siostrze. Przepis na babkę na pewno zostanie przez nas wykorzystany przez te święta Wielkanocne. 

ANUTSCHKA

(2007-03-10 13:21)

iluniu, u mnie za to biszkopt z 5 jaj (wsiowych), co dziwne wyszedł za niski i musiałam jeszcze dopiec z 4 jaj na warstwę z dziurami... no trudno. Nie mniej jednak ciasto pyszne, jak zwykle... cóż widocznie to kwestia kur :))  Pozdrówka serdeczne ! :))

tofik

(2007-03-09 19:55)

Szczerze mówiąc to zachęcająco to niewygląda Ale wiesz, dlaczego to wyprubuje?? Bo właśnie takie "Mało zachęcające" jedzenie jest...najlepsze

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
aniagizmo

(2007-03-06 20:08)

Ja od razu zrobilam z podwojnej porcji (zostało mi sie troche samych białek)
Wyszlo mi tego troche dozo.podzielilam na 3 czesci i do jednej dodalam sok pomaranczowy(nie byl to dobry pomysl, ponieważ wyszla mi za żadka ta masa)
do drugiej dodalam galaretke wisniowa zrobionej z polowy wody podanej na opakowaniu,zrobila mi sie taka troche pianka i ladnie sie zgesło.A do trzeciej cześci dodałam starta czekolade i pokruszone orzechy włoskie.Przełozylam nimi po prostu zwykłe wafle tortowe.Najbardziej mi smakuje 3 masa choc nie powiem z galaretka tez smakuje nie zle.Sam krem smakuje mi podobnie do misi bezowych(takie misie z wafelka a w srodku bialy krem).
Jednym słowem po prostu PYCHOTKA

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij