Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2007-02-04 17:40)

Koncentratu dać według gustu.Ja z tego co pamiętam (a to danie robiłam już dość dawno) dałam 1 małą puszeczkę.

batoniks

(2007-02-04 17:38)

Zrobiłam z pomidorami z puszki,dodałam jeszcze dodatkowo pieczarki i cebulkę i było super!

batoniks

(2007-02-04 17:07)

Podałam do grillowanej karkówki i kurczaka,została pożarta w zastraszającym tempie.Pierwszy raz mi się zdażyło,że po jedzeniu zostało mi mięso a nie surówka.PYSZNA!

batoniks

(2007-02-04 16:32)

A ile dać koncentratu?

brzuska1

(2007-02-04 15:11)

postala troche w lodówce i byla super! pisze byla bo goscie zjedli wczoraj pół blachy a my dzisiaj reszte! 

m one

(2007-02-03 23:51)

dziekuje za szybka odpowiedz; jutro zabieram sie do pracy pozdrawiam

ilka76

(2007-02-03 22:59)

Obie mają ważyć ok. 100g

m one

(2007-02-03 22:41)

ciacho zapowiada sie pysznie; mam pytanie czy to jedna bulka wazy 100g czy obie?

ilka76

(2007-02-03 21:56)

Brzusko z tego co pamiętam to ona mi wyszła gęsta. Może zbyt krótko gotowałaś

brzuska1

(2007-02-03 15:01)

mam pytanko czy ta masa wychodzi bardzo gesta bo moje ciacho sie rozwala:( wstawiłam je do lodówki

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
martek29

(2007-02-01 08:15)

Udka pyszne, razem z nimi upiekłam ziemniaczki. Wszystko smakowało SUPER.  Przepis jest już w moim zeszycie.

rades

(2007-01-31 20:26)

ciacho rozpływa sie w ustach,super, napewno bedzie powtórka dzieki za przepis pozdrawiam

ilka76

(2007-01-31 19:02)

Olusiu ja używam żelatyny firmy Dr. Oetker. Myślę jednak, że to nie ma większego znaczenia. Mi ta pianka zawsze -a robiłam ją juz parę razy- wychodzi bez większych problemów. Miałam natomiast kiedyś taki sam problem przy jednym cieście (zrobiły się grudki i masa nie stężała). Doszłam wtedy do wniosku, że żelatyna była za bardzo stężała. Teraz robię tak, że żelatynę tylko studzę i wlewam do masy. Masa co prawda rozrzedza się ale nie ma grudek. Po wsadzeniu do lodówki ładnie tężeje.

M_lena

(2007-01-31 18:34)

Zrobiłam na urodziny - pyszne :) 
Dzisiaj przyniosłam trochę do pracy - wszyscy się zajadają i oczywiście proszą o przepis....

maziena81

(2007-01-31 15:46)

poprostu rewelacja:) a zamiast majonezu do polania potrawy użyłam jogurtu naturalnego, przyprawionego solą i pieprzem:) danie wyszło suuuuper:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij