Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

tulipe

(2007-01-28 17:44)

Palce lizac! Dzisiaj była na obiad zapiekanka ilki i na pewno jeszcze ją powtórze, dziekuje za przepis prosty i bardzo smaczny!

dycha

(2007-01-28 17:36)

Bagietka bardzo smaczna i super chrupiąca. Zrobił ją dziś na kolację mój mąż (tylko że bez pietruszki bo ja jakoś za nią nie przepadam) i zjedliśmy ją z sałatką zdobyczną.
Ale pachnie w domu ............

ANUTSCHKA

(2007-01-28 16:47)

Ileczko, górę torcika posypałam mielonymi własnoręcznie orzechami laskowymi i kokosem, a jagodową piankę zrobiłam dodając do odrobiny śmietany śmietan fix i trochę soku z jagód (tych slynnych, ze słoiczka

ilka76

(2007-01-28 14:08)

Anutschko torcik wyszedł Ci naprawdę piękny:) Na wierzchu to czekolada i kokos?

ilka76

(2007-01-28 14:07)

Pikuś nie robiłam z mrożonymi ale wydaje mi się, że powinno wyjść. Musisz je oczywiście najpierw rozmrozic i odsączyć.

L_ola

(2007-01-28 13:31)

babka świetna!! jak na tak prosty i szybki przepis to jest znakomita

dora182

(2007-01-28 11:21)

Zrobiłam wczoraj torcik - niezły, niezły. Ale następny raz zrobię chyba na biszkoptach, bo spód herbatnikowo - maślany był twardy.

ANUTSCHKA

(2007-01-28 09:23)

oraz ....

ANUTSCHKA

(2007-01-28 09:18)

Ilko, dzięki za odpowiedź na GG. Mnie tak ładnie jednak zdjęcia nie wyszły, czego zdecydowanie poraz kolejny o torciku powiedzieć nie mogę

, polecam, polecam, polecam!!! Pozdrawiam

olusia1

(2007-01-27 20:21)

ilka76 zrobiłam z filetu z kurczaka napisze tyle-niebo w gębie , będę często wracała do tego przepisu , ale piekłam je tylko na patelni pod przykryciem :)

aliwar

(2007-01-27 11:05)

moja córcia przy pierwszym kawałku zawołala : mamusiu mam do ciebie jedną prośbę - rób zawsze taki serniczek:) ,miał być na niedzielę oj ale do niedzieli to nie wytrzyma chyba:(

olusia1

(2007-01-27 10:12)

robiłam te roladki , ale zapomnialam wstawić komentarza , dziś będę je robiła znów , ale z filetu z kurczaka , bo ze schabu dla mnie byly za suche , może lepiej mięsko zamoczyć dzień wczesniej ?

Kasia z Płocka

(2007-01-26 19:44)

Robiłam dzisiaj tę sałatkę i muszę przyznać, że jest bardzo dobra i oczywiście godna polecenia. Sałatka prosta w wykonaniu, tania, a przede wszystkim pyszna. Pozdrawiam serdecznie

aliwar

(2007-01-26 16:42)

potwierdzam pyszniutki , ładniutki i lepiej taką tężejącą galaretkę dodawać to wtedy bez problemu się miksuje

milunia

(2007-01-26 11:21)

Zrobiłam wczoraj na obiad,wszystkim bardzo smakowało.Do tego podałam Twoją surówkę z pory i marchewki (również przepyszniutką).Polecam!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij