Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Bajubajka

(2007-01-25 11:56)

Dopiero dzis mam czas, aby nadrobić zaległości w komentarzach.ILKO-przepis prosty i pyszny, gratuluje pomysłów.

ilka76

(2007-01-25 10:06)

Doro ja dusiłam na patelni ale czy na maśle czy oliwie to juz nie pamietam. Wydaje mi się, że jednak lepiej nie pomijać duszenia.

dora182

(2007-01-25 08:21)

Czy marchewkę poddusić na maśle czy podgotować? A może te 30 minut zapiekania jednak wystarczy i mozna pominąć duszenie?

Shakira

(2007-01-24 11:58)

Torcik jest świetny.Tak jak napisała CalistoQ bardzo przypomina ptasie mleczko. Masa mleko skondensowane+galaretka tak mi zasmakowała,że czym prędzej dorobiłam jej drugą porcję i nadziewałam nią babeczki z kruchego ciasta- też niebo w gębie :D Dziękuję za przepis, Ileczko :*

ata

(2007-01-23 17:32)

Zrobiłam dzisiaj krokiety na obiad i musze przyznać,że bardzo nam smakowały.Dzięki Tobie ilka76,nowe danie zagości już w moim domu.Polecam wszystkim Żarłokom-krokiety są PRZEPYSZNE

milunia

(2007-01-23 14:44)

Troszkę mi się ta rolada rozleciała (to moja wina,za cienko rozbiłam mięso),ale w smaku jest extra!Polecam wszystkim!!!!!!

ilka76

(2007-01-23 13:03)

Olusiu z tym ciastem nie próbowałam ale jest to zbliżony przepis do cytrynowego z kawałkami czekolady więc być może i można tak zrobić.Decyzje jednak zostawiam Tobie:))

olusia1

(2007-01-23 12:35)

powiedz mi czy do tego ciasta mogę dodać kawałki gorzkiej czekolady??

basia19

(2007-01-23 11:03)

aliwar, dzięki za docenienie mojego wysiłku, pozdrawiam.

aliwar

(2007-01-23 10:03)

basia 19 rzeczywiście twój serniczek wygląda tak że hmm.... kurcze chyba też zrobię na niedzielę bo już od dawna mnie kusi

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
baska

(2007-01-23 00:02)

Calkiem, calkiem, nie powiem.

kasia007

(2007-01-21 20:30)

Ciasto PYCHOTA!!!!! Na drugi raz zrobię tylko biszkopt mniejszy, bo jak dla mnie zbyt wysoki w stosunku do masy. Goście rozpływali się w zachwytach :-)

ANUTSCHKA

(2007-01-21 19:21)

Ileczko, ponownie zrobiony torcik na Dzień Dziadka (z tymi jagodami ze słoiczka) :)) < drążę temat, przepraszam, nie mogę się doczekać świeżych :)) >

 a... ciacho ponownie rewelacyjne !!! Odpowiedz mi Kochana na GG 4550691 jak możesz  jakim aparatem robisz te zdjęcia potraw = rewelka...?! Pozdrawiam serdecznie

dycha

(2007-01-21 17:51)

Sałatka bardzo dobra i bardzo sycąca!!

dycha

(2007-01-20 20:43)

Piegusek bardzo dobry. Zrobiłam go dla mojej mamy - na dzień babci- żeby miała czym wnuki poczęstować jak przyjadą z życzeniami:)) Dzięki serdeczne

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij