Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Juciaaa

(2007-01-14 18:21)

hmmm no dziwne by bylo gdyby te kotlety przetrwaly dwa lata heheh :) dodalam do ulubionych

edytag5

(2007-01-14 17:09)

Zrobiłam .Naprawdę pyszne.!Ja dodałam pora bo nie miałam szczypiorku.Bardzo dobre!

mw1111

(2007-01-14 12:47)

Upsss! Placek to chyba obraźliwa nazwa a to przecież sama finezja smaku!!!

mw1111

(2007-01-14 12:16)

Robiłam ten placek kilka razy i ilość masy podana w przepisie jest dobra. Pacek rewelacja, wszyscy których poczęstowałam byli zachwyceni.

milunia

(2007-01-13 21:24)

Kostko bardzo Ci dziękuję,napewno skorzystam!!!

Kostka

(2007-01-13 21:05)

milunia tu masz przepis na świetny przepis na taki sos, tyle że w wersji słoikowej,ale może skorzystasz http://www.wielkiezarcie.com/przepis19022.html

edytag5

(2007-01-13 20:01)

Dzięki ,więc zrobię z piersi z kurczaka bo nie mam indyczych.Mam nadzieję ,że w smaku nie będzie dużej różnicy.To do dzieła.

ilka76

(2007-01-13 15:36)

Miluniu  bardzo mi przykro ale nie mam takowego. Przeważnie kupuję już gotowy w słoiku. Barzdo dziękuję za tak miłe komentarze:))

ilka76

(2007-01-13 15:34)

Jak najbardziej możesz.

edytag5

(2007-01-13 15:20)

Czy mogę zrobić te kotleciki z piersi kurczaka?

Krystyna9

(2007-01-13 14:13)

I ja skusiłam się na to ciasto. Tylko biszkopt upiekłam po swojemu a reszta prawie zgodnie z przepisem (zamist prince polo były princessy czekoladowe w ilości 5 sztuk). Ubijałam śmietanę zakupioną w woreczkach foliowych z mleczarni w Opolu Lubelskim. Okazała się rewelacyjna i w trakcie ubijania prawie trzykrotnie wzrosła jej objętość, więc ciasto jest ogromnie wysokie. Bardzo dobry przepis.

milunia

(2007-01-13 10:11)

Ilko czy moge Cie prosić o  jakis sprawdzony przepis na sos słodko-kwaśny?

milunia

(2007-01-13 10:08)

To najlepsza rybka jaką jadłam w zyciu. Ilko jestes Aniołem!!!!

tu_gosia

(2007-01-12 22:00)

rybka jest super smaczna !!

beata1

(2007-01-12 15:27)

Świetny przepis smakowało ciacho całej rodzince,jedynie biszkopt bardziej nasączyłam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij