Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

dycha

(2007-01-09 13:08)

Zrobiłam i były pychotka. Ale niestety nie były tak ładne i gładziutkie jak Twoje. Dzięki za superowe przepisy, dobrze że wszystkie mają zdjęcie bo to właśnie zachęca mnie do pichcenia:) Pozdrawiam:))

dycha

(2007-01-09 12:51)

Dzięki serdeczne,  tak zrobię

anulkam

(2007-01-08 19:03)

sałatka przepyszna :)

ilka76

(2007-01-08 11:35)

Dycho naprawdę trudno mi odpowiedzieć ile daję tego imbiru bo zawsze robię to na oko. Następnym razem  dodaj poprostu trochę więcej. Pozdrawiam i dziękuję za miłe komentarze:)))

dycha

(2007-01-08 09:14)

Rybka bardzo dobra! podałam z ryżem i sosem słodko-kwaśnym. Mam tylko pytanko ile dać tego imbiru, bo chyba dałam za mało (szczyptę) i prawie nie czułam go, ale i tak wszystkim smakowała. Napisz prosze ile dałaś na tą porcję składników. Pozdrawiam:)

milunia

(2007-01-07 17:04)

Bitki są super,zrobiłam je dziś na obiad.Ilka76 masz extra przepisy!!!Na deser upiekłam ciacho "prince polo" i też jest super!!Pozdrawiam.

asiaff

(2007-01-06 23:47)

Pulpety pyszne,dzieci prosiły o dokładke co się bardzo rzadko zdarza.Oj  coś mi się wydaje,że często będe je robić.

galadriela

(2007-01-06 21:35)

w smaku całkiem niezłe:) Leciutkie i delikatne.Tylko na przyszłość zrobię chyba z połowy składników:)

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
turasol

(2007-01-06 17:04)

Właśnie z Twojego przepisu zrobiłam dzisiaj krem do ptysi - jest super

galadriela

(2007-01-06 15:52)

Zrobiłam z takiej ilości składników jaka jest podana w przepisie na blachę 40x26 i wyszła mi taka ogr5omna ilosć że nie zmieściło się w blaszce:(
Zostało mi część pianki cytrynowej,a osmietanie na wierzch to mogłam nawet zapomnieć.
Ale mam nadzieję, że będzie dobre jak spróbuję to napiszę:)

Dominik@

(2007-01-04 19:51)

Mięsko wyszło mi twarde . Smażyłam, piekłam strasznie dlugo, a ono jak podeszwa. Może trzeba je o wiele, wiele dłużej piec. Zobaczę jak pójdzie z jutrzejszą porcją. Wypieke to mięcho.

ilka76

(2007-01-03 16:47)

Kusago ja zawsze obieram ogórki ze skórki jeśli natomiast chodzi o pestki to ich nie wyrzucam no chyba że były by naprawdę wielkie:))

Badzo się cieszę, że zupa smakuje. Pozdrawiam.

appetita

(2007-01-03 13:46)

Przepyszne!!! Mój synek jest zachwycony ja również. Od dziś bedą w moim żelaznym menu(dania na których nigdy się nie zawiodę). Diękuję i pozdrawiam

kusaga

(2007-01-03 07:54)

Zupka jest przepyszna. Moja pociecha tak się nią zajadała, aż oczka jej się świeciły z tej radości:)) NAPRAWDĘ POLECAM!!! Jest bardzo prosta w wykonaniu. A powiedz mi proszę ilka76, czy ogórki obierasz ze skórki i wyciągasz pestki, jak są duże? Ja tak zrobiłam, ale może niepotrzebnie. Pozdrawiam:)

Maciejka_

(2007-01-02 14:44)

Ciasto dobre tylko biszkopt jest za słodki, wyrasta naprawdę ładnie ale nie da się go zjeść. Ja daję bo biszkopta tyle cukru ile jajek. Masa bardzo dobra choć przyznaję, że tutaj też cukru nie dałam bo dla mnie byłaby za słodka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij