Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

doorota

(2007-01-02 14:22)

ja też wpiszę swój komentarz, bo ciacho całej mojej rodzinie baaardzo smakowało. Robiłam je dwa razy, raz na próbę na przetestowanie a drugi raz na Święta, za każdym razem było przepyszne. Troszeczkę to ciasto biszkoptowe za wysokie mi wyrosło więc następnym razem bedę piekła z mniejszej ilości składników bo jednak moja rodzinka woli mniej ciasta a więcej masy :-)

basiagwozd

(2007-01-02 14:09)

Jedny słowem PYCHOTKA!!!!!!!!!!!!!! Niebo w gębie!!! Zrobiłam na Nowy Rok ,zdjęcia nie zdążylam zrobić bo znikło w mgnieniu oka.
Polecam!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!
Basia.

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
ania78

(2006-12-30 22:08)

pyszne danie , dziekuje za super przepis

rybka80

(2006-12-30 17:35)

Ilka76 zrobiłam na święta twoje ciasto i jest pyszne.Znikło szybko i niestety nie zdążyło załapać się na zdjęcie.Pozdrawiam i polecam,mniam

skarbik7

(2006-12-30 16:28)

Pomysl naprawde super Ja zrobilam  z pieczarkami  cebulka i papryka A poniewaz mialam dwie male cukinie to pokroilam je w plasterki i poddusilam lekko z pieczarkami  a pozniej  wylozylam  na mieso...dzieki  cukini mieso mialo duzo soku  i bylo rewelacyjne w smaku

sabia

(2006-12-29 19:35)

BArdzo fajny pomysł na mielone mięso :). Zrobiłam dwie i obie poszły migiem. Część plasterków obsmażyliśmy sobie na patelni. Pyszna ta rolada :). Pozdrawiam :)))

maggia

(2006-12-29 18:59)

Sałateczka pyszna!!! Polecam!

ilka76

(2006-12-29 14:13)

Olusiu ja też miałam takie obawy jak robiłam karmel w ten sposób - pierwszy raz zresztą. Jeśli będziesz się trzymała dokładnie przepisu wszystko powinno być ok.:))

olusia1

(2006-12-29 11:43)

mam ochotę na to ciasto , ale jakos boję się tej amsy karmelowej ze coś wyjdzie nie tak:(

monami9

(2006-12-27 18:04)

Ciasto wyszło pyszne i smakowite. Tylko trochę się zapomniałam i galaretki delikatnie mi się zsiadły ale po wymieszaniu były takie fajne grudki galaretkowe. Schowałam placek i podałam dopiero na drugi dzień tak że delicje rozpływały się w ustach, a biszkopt nasączyłam troszkę sokiem z brzoskwiń. Naprawdę pyszne. Bardzo dziękuję za przepis i polecam.

agusia1111

(2006-12-27 12:34)

ciasto pyszne warto spróbowac

ilka76

(2006-12-26 20:01)

Cieszę się rakso, że skorzystałaś z tego przepisu i że  sałatka smakowała:)

ilka76

(2006-12-26 19:59)

Reniu nie mam zielonego pojęcia czemu się zważyła.

Cieszę się jednak, że pomimo to smakowało.

ilka76

(2006-12-26 19:56)

Ogromnie mi miło, że smakuje :)

ilka76

(2006-12-26 19:55)

Bardzo się cieszę, że smakuje moje ciasto bananowe:)))))))))))))))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij