ja też wpiszę swój komentarz, bo ciacho całej mojej rodzinie baaardzo smakowało. Robiłam je dwa razy, raz na próbę na przetestowanie a drugi raz na Święta, za każdym razem było przepyszne. Troszeczkę to ciasto biszkoptowe za wysokie mi wyrosło więc następnym razem bedę piekła z mniejszej ilości składników bo jednak moja rodzinka woli mniej ciasta a więcej masy :-)
Jedny słowem PYCHOTKA!!!!!!!!!!!!!! Niebo w gębie!!! Zrobiłam na Nowy Rok ,zdjęcia nie zdążylam zrobić bo znikło w mgnieniu oka.
Polecam!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!
Basia.
pyszne danie , dziekuje za super przepis
Ilka76 zrobiłam na święta twoje ciasto i jest pyszne.Znikło szybko i niestety nie zdążyło załapać się na zdjęcie.Pozdrawiam i polecam,mniam
Pomysl naprawde super Ja zrobilam z pieczarkami cebulka i papryka A poniewaz mialam dwie male cukinie to pokroilam je w plasterki i poddusilam lekko z pieczarkami a pozniej wylozylam na mieso...dzieki cukini mieso mialo duzo soku i bylo rewelacyjne w smaku
BArdzo fajny pomysł na mielone mięso :). Zrobiłam dwie i obie poszły migiem. Część plasterków obsmażyliśmy sobie na patelni. Pyszna ta rolada :). Pozdrawiam :)))
Sałateczka pyszna!!! Polecam!
Olusiu ja też miałam takie obawy jak robiłam karmel w ten sposób - pierwszy raz zresztą. Jeśli będziesz się trzymała dokładnie przepisu wszystko powinno być ok.:))
mam ochotę na to ciasto , ale jakos boję się tej amsy karmelowej ze coś wyjdzie nie tak:(
Ciasto wyszło pyszne i smakowite. Tylko trochę się zapomniałam i galaretki delikatnie mi się zsiadły ale po wymieszaniu były takie fajne grudki galaretkowe. Schowałam placek i podałam dopiero na drugi dzień tak że delicje rozpływały się w ustach, a biszkopt nasączyłam troszkę sokiem z brzoskwiń. Naprawdę pyszne. Bardzo dziękuję za przepis i polecam.
ciasto pyszne warto spróbowac
Cieszę się rakso, że skorzystałaś z tego przepisu i że sałatka smakowała:)
Reniu nie mam zielonego pojęcia czemu się zważyła.
Cieszę się jednak, że pomimo to smakowało.
Ogromnie mi miło, że smakuje :)
Bardzo się cieszę, że smakuje moje ciasto bananowe:)))))))))))))))