Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-12-17 20:32)

Rakso ciasto wychodzi naprawdę wysokie więc raczej w całości Ci się nie zmieści w mniejszej blaszce. Chyba, że zrobisz tak jak radziła hoja i upieczesz cieńszy biszkop. Ja bym jeszcze zmniejszyła ilość śmietany do 750 ml. Mam nadzieję, że wyjdzie dobre:))

hoja

(2006-12-17 19:36)

Ja ci proponuję żebyś zrobiła jednak z całej porcji bo taka różnica w wymiarze blachy to nic strasznego a  z połowy porcji znów będziesz miała za mało. Pozdrawiam! Może tylko biszkopt zrób z 4 lub 5 jaj.

Kropcia

(2006-12-17 16:07)

Po prostu rewelacyjna ta roladka.Dodałam czosnku i ziół no i wyszło rewelacja!!!

raksa

(2006-12-17 15:13)

Zrobie w tym tygodniu, tylko zrobie niestety z polowy porcji ... bo nie mam blaszki 25/40 /.. mam 23/35 to pewnie będzie duzo za mała ......

ANUTSCHKA

(2006-12-14 18:17)

Ilko, tak to jest jak się dokładnie nie czyta przepisów. ja dałam dość dojrzałe banany i wylazł mi zakalec :(( przestrzegam wszystkich-tylko twarde niemal niedojrzałe banany!!!Dziś piekę ciacho ponownie na wigilię w szkole córci i mam nadzieję, że będzie OK!!! Pozdrówka serdeczne

Ines

(2006-12-10 18:34)

Zrobiłam na urodziny mamy-wszyscy byli zachwyceni!Ciasto jest PYSZNE!!!! 

ilonaa

(2006-12-10 11:31)

Ciasto pyszne! Nie raz do niego powrócę. Pozdrawiam:)

hulietta

(2006-12-08 10:16)

Zrobiłam i moj mąż był zachwycony. Troszkę zmodyfikowałam przepis i dodałam pieczarki podsmażone na patelni - pycha. Zajadaliśy sie cały wieczór

ANUTSCHKA

(2006-12-06 18:39)

Ilko, zdarza się przecież, nie ma problemu :)) Dzięki Ileczko, właśnie wczoraj zrobiłam nie czekając na odpowiedź, torcik wyszedł wyśmienity ! Stał się prezentem mikołajkowym i wspomnieniem lata na Mazurach (pyszne jagody były w tym roku :))  ) dla mojej siostrzyczki. Pozdrówka mikołajkowe

Iinnkkaa

(2006-12-06 18:17)

Pyszne ciasto, przypominajace w smaku sernik na zimno. Cała rodzinka zachwycona

Anis&miki

(2006-12-05 16:23)

Ciasto fantastyczne tylko dzemu mi zbrakło ;( ale łowicza dzemy sa malutkie wiec pewnie dlatego ;) mimo to każdemu smakowało nawet ciocia ktora miała diete zajadała sie ciachem w końcu to tylko kajzerki;) Pycha polecam ciekawe dobre i inne niż zawsze

Necik

(2006-12-05 12:24)

Ciasto pyszniutkie, zrobiłam na imieniny mojej córci i wszystkim smakowało

ilka76

(2006-12-04 16:54)

Anutschko jak to się stało, że przegapiłam twoje pytanie...bardzo przepraszam. Wydaje mi się, że możesz zrobić z tymi ze słiczka.

myszek78

(2006-12-03 12:25)

Zebra wyszła dobra tylko do tych "ok.45 minut" musiałam dodać jeszcze 30 minut.Dopiero po tym czasie ciasto w środku się upiekło.Nie mam pojęcia czemu musiałam tak wydłużyć czas pieczenia???Pozdrawiam

rybka80

(2006-12-02 23:09)

Ileczko pyszny obiadek.Dzięki za przepis!!!Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij