Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Kropcia

(2006-11-26 15:06)

Pyszniutkie, naprawdę delikatne i smaczne

Olek

(2006-11-26 09:21)

Murzynek zdegustowany - z polewą Nutelli  pycha!  Banany nie ściemniały.

raksa

(2006-11-26 08:58)

Eksta deserek !! Ja zrobiłam bez żadnych biszkopcików w formie od babki i była pyszniutka galaretka w slicznej formie !! MNIAM !!

raksa

(2006-11-26 08:57)

Masa przepyszna!!!!!!!!!!!!! ciasto superowe mniam !!! Wszystkim smakowało !! POLECAM WSZYSTKIM ZJADACZOM BANANÓW !!!

lucia75

(2006-11-25 20:38)

Ja dzisiaj poraz kolejny piekłam ten placuszek.Jest świetny! Masę robię ze śmietany 30 % i z połowy porcji (za pierwszym razem musiałam  upiec drugi biszkopt bo tyle mi zostało masy).Jak narazie z wszystkich wypróbowanych ciast na wż ten jest najlepszy!Pozdrawiam serdecznie!

Olek

(2006-11-25 12:08)

Dzięki, no to pieczemy!

ilka76

(2006-11-25 12:05)

Olku tak jak w przepisie  maja być 2 łyżki.

Olek

(2006-11-25 11:50)

Zabieram się za pieczenie, czy proszku do pieczenia istostnie mają być 2 łyżki czy łyżeczki?

piola

(2006-11-25 10:45)

Pychota, mniam, mniam, w następnym tygodniu robię powtórkę.

esob1

(2006-11-24 23:30)

Jestem po degustacji - pyszne, polecam. Sądzę, że ciasto nic nie straci, jeśli zrobi się krem z mniejszej ilości składników, no może nie z połowy, ale 2/3 w zupełności wystarczy, bo warstwa kremu jest bardzo wysoka.

Gigi

(2006-11-24 21:23)

REWELACJA przez duze R !!!! Niestety nie zdazylam zrobic zdjecia bo zostalo tak szybko pochloniete :-)))) Nawet moj roczny chrzesniak po sprobowaniu kawalka nie chcial wiecej swojej kaszeczki. Moje gratulacje

kasiak73

(2006-11-24 20:26)

Ciasto pyszne nie wytrzymałam i juz spróbowałam
Jutro będą próbować ciasto moi goście ciekawe jak będzie im smakować?
Pozdrawiam ,śmietana 30% fajnie sie ubiła.

ilka76

(2006-11-24 20:12)

Jak najbardziej wystudzone i najlepiej z dnia poprzedniego.

olusia1

(2006-11-24 18:28)

czy ziemniaki muszą być wystudzone ??

gosia

(2006-11-23 12:17)

Ciasto SUPER!!! Bardzo smkowało ,i bardzo szybko znika.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij