Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-11-19 14:35)

Bardzo się cieszę, że smakuje a jeśłi chodzi o smak ananasa to wydaje mi się że jest dość wyrażny w tym cieście. Pozdrawiam:))

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
ilka76

(2006-11-19 14:33)

Bardzo dziękuję za miłe komentarze. Cieszę się, że smakują i pozdrawiam serdecznie:))

katarzynar

(2006-11-19 11:02)

Wypróbowałam bez skórki, oczywiiście pychota!! Udka wchodzą do stałego menu. Pozdrówka :-)

Dorotka70

(2006-11-19 10:36)

Ciasto jest wspaniałe i  proste w wykonaniu , czekam na następny rewelacyjny przepis.Twoje przepisy są godne wypróbowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam. Dorotka70

gosiek73

(2006-11-18 18:17)

Ciacho jest rewelacyjne ma bardzo oryginalny smak juz je raz robiłam według twojego przepisu a teraz się zastanawiam czy można by brzoskwinie zastąpic mandarynkami z puszki ?? u mnie w domu wszyscy uwielbiaja mandarynki i zastanawiam sie czy nie zrobic tego ciasta z mandarynkami tylko nie wiem jak sie beda mieć te mandarynki do bitej śmietany ?? Jesli ktoś próbował z mandarynkami to bardzo proszę o informację .Wszystkie twoje ciasta są przepyszne dobrze opisane i zawsze opatrzone ślicznym zdjęciem po którym zawsze slinka leci na sam widok.Pozdrawiam.

sabia

(2006-11-18 09:54)

Ciasto bardzo smaczne chociaż moja polewa za bardzo nie wsiąkła w tych najwyższych miejscach. Za to końcówki super nasączone polewą cytrynową. Poza tym to polewy wyszło mi strasznie dużo. Część została i już sobie myślę gdzie ją wykorzystać :)Pozdrawiam :)))

raksa

(2006-11-17 13:32)

o rany ale jestem zdziwiona twoja opinia aniuw .....  jest super ananasowe !!!!

kinguniaa

(2006-11-16 18:58)

dzisiaj zrobiłam naprawdę polecam.troszeczkę zmodyfikowałam przepis do paróweczek dodałam cebulkę a na sam koniec troszeczkę koncentratu pomidorowego,napewno zrobię jeszcze nie raz.

minola

(2006-11-15 20:53)

Zrobiłam wczoraj tę pastę .tylko z braku szczypiorku dałam pora (jak bergamotka),wyszła przepyszna.Mąż był zachwycony ,dziękuję za przepis i polecam wszystkim!!! Pychaaa!!!

AniaW

(2006-11-15 11:33)

Przepis bardzo mi się spodobał. Zrobiłam wszystko według wskazówek ale niestety to ciasto jest (jak dla mnie) bezsmakowe. Smaku ananasa to tam wogóle nie było.

f@tima

(2006-11-15 07:18)

surókwa jest rzeczywiście rewelacyjna...rodzince tak smakowała, że o mało sie nie pobili o ostatnią porcje :) Najwyższe uznanie i gorące pozdrowionka :)

ilka76

(2006-11-14 14:33)

Sabio piekłam w zwykłej keksówce wymiary to 35x12.

sabia

(2006-11-14 14:21)

Ilko, w jak dużej blaszce piekłaś to ciasto?? Mam ochotę je zrobić na sobotę ale lubię wiedzieć do jakiej blaszki wkładać ciasto. Pozdrawiam cieplutko :))) 

kasia d

(2006-11-14 13:12)

bardzo fajne to polaczenie z porem, bardzo mi smakowalo. polecam goraco!!!

tu_gosia

(2006-11-13 21:48)

wyszło super pyszne, nic juz nie ma :( wszystko zjedli :))))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij