Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

sam99

(2006-11-13 13:28)

Robię to danie po raz kolejny .Jak mam mało czasy  a głód dokucz  Dzięki za przepis  wyślę znajomym

tu_gosia

(2006-11-13 12:19)

wlasniew sie urkecilo no i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

janmaz

(2006-11-07 19:15)

alisia

(2006-11-06 16:27)

Przez te zachwyty zapomniałam o zdjęciu, oto prince polo w moim wykonaniu. Zanim masę wyłożyłam na ciasto to sporo już jej podjadłam

 

alisia

(2006-11-06 16:22)

Ciasto bardzo dobre, smakowało wszystkim biesiadnikom. Nie wiem czy wystarczająco długo ubijałam śmietanę, bo jak dla mnie cała masa jest za rzadka i trzeba bardzo ostrożnie kroic ciasto, aby trzymało fason na talerzyku. Następnym razem dodam trochę żelatyny. Jak to powinno być  z tym kremem? Dziękuję ilko76 za ciekawy przepis

anenia

(2006-11-06 13:23)

Ja mam ten przepis od koleżanki. Robiłam wielkokrotnie... jest PYSZNA

ilka76

(2006-11-05 20:04)

Cieszę się, że smakowały;)

ilka76

(2006-11-05 20:01)

Basiu mi spokojnie zmieściło się w blaszce 25x40 cm. Nie wyjmowałam biszkoptu z blaszki. Cieszę się, że ciasto smakuje i jeszcze raz dzięki za miłe komentarze:)

ilka76

(2006-11-05 19:58)

Bardzo się cieszę, że babeczka się udaje i smakuje. Pozdrawiam:)

basia19

(2006-11-05 17:38)

  
Tak jak pisałam wcześniej w przyszłości dam do śmietany więcej cukru i "śmieci" (tak nazywam wszelkie dodatki w śmietanie, bo też moja blaszka jest duża z biedą mieści mi się w piekarniku),
poza tym ciasto bardzo dobre i przede wszystkim szybko się je robi, pozdrawiam i dziękuję za przepis.

Wróbelek

(2006-11-04 20:29)

Była babka i nie ma babki. Smakowała rodzince i znikneła w mig. Fajna puszysta wyszła:)

basia19

(2006-11-04 17:11)

Ilko76, nie wiem jak Ci się udało zmieścić takie wysokie ciasto na blaszce 25/40 (chyba że wyjęłaś biszkopt z blaszki) ja robiłam je na blaszce 31/42 i mam pełną blaszkę, a biszkopt robiłam z 5 jaj, jak na razie jest za świerze więc jutro napiszę jak smakowało, narazie mogę powiedzieć tylko tyle, że w śmietanie mogło być troszkę więcej cukru ( nie wiem chyba coś ostatnio ze mną nie tak bo jakoś wszystko jest dla mnie zbyt mało słodkie) zobaczymy jak będzie smakowało jutro, tak więc do jutra, pozdrawiam.

olusia1

(2006-11-04 16:35)

smakuje super , następnym razem zrobię z wiśniami a tak wygląda

gosia111

(2006-11-04 15:07)

zrobiłam na obiad-poprostu "niebo w gębie"jak to mówią-polecam ,bardzo szybkie i bardzo smaczne danie na obiadek(z fryteczkami i suróweczką)mniam

raksa

(2006-11-04 13:55)

Oto moja babeczka

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij