Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-11-23 12:13)

Moniko ja dodaję mały proszek do pieczenia - 15g. Jeśli natomiast chodzi o polewę to wydaje mi się, że połowa porcji powinna wystarczyć aczkolwiek ja tak uwielbiam tą polewę, że zrobiłabym z całej:))

MonikaK

(2006-11-23 11:13)

Ilko chce upiec ciasto na niedzielę w blaszce 27/40, czy wystarczy mi polewa z połowy składników? Czy do ciasta dodać takie taradycyjne opakowanie proszku do pieczenia czy duże bo teraz są różne gramatury.

kola

(2006-11-22 22:03)

Niedawno robilam to przepyszne ciacho i nieopatrznie (robilam wtedy jeszcze inne ciasto) wsypalam do ubitej smietany - oprocz smietan-fixow- 2 sniezki. Bylo naprawde super i jednoczesnie wiecej tej pysznej smietanki. To jest jak na razie dla mnie ciasto nr 1.Dziekuje i pozdrawiam.

ilka76

(2006-11-22 21:17)

Wydaje mi się, że możesz tak zrobić:)

ilka76

(2006-11-22 21:16)

Oczywiście, że możesz użyć 30%. Radzę tylko wtedy dodać 3 śmietan fixy.

kasiak73

(2006-11-22 18:51)

Miało być 30%.Przepraszam żle nacisnęłam.

kasiak73

(2006-11-22 18:50)

ilko76 nie moge nigdzie u nas kupić śmietany 36% czy moge dac 305 takiej pełno u nas .
Ciasto chce zrobic teraz na imieninki .Pozdrawiam 

GK

(2006-11-22 18:10)

dzisiaj zrobie, mam nadzieje ze tak dobrze smakuje jak wyglada

raksa

(2006-11-22 12:53)

Albo poprostu zmniejsze składniki i zrobie z 800 g bananów i 200 g masła ... powinno być chyba ok ?

M_lena

(2006-11-22 10:57)

Rewelacja - nie chcieli mi uwierzyć, że sama piekłam Smakowo i wizualnie SUPER! Świetny przepis.

ilka76

(2006-11-22 10:08)

Rakso jeśli lubisz banany to myślę, że  masa powinna Ci smakować. Ja robiłm kiedyś to ciasto w ten sposób że bitą śmietaną posmarowałam dwa placki i w środek masa bananowa. Na wierzchu śmietana i dekoracja.

raksa

(2006-11-21 21:05)

Myślałam żeby dać w środek masę i większą część śmietany a na wierzch trochę śmietany i dekorację ... hmmm ... może masę wykorzystam do czego innego, może okaże się tak dobra że zjemy ją samą ..

ilka76

(2006-11-21 18:52)

Rakso wydaje mi się, że  tej masy bananowej  i śmietany  może być za dużo. Rozumiem, że biszkopt ma być przekroiony na dwa placki. W środek masz zamiar dać tak jak w przepisie masę i bitą śmietanę czy tylko masę a na wierzch śmietanę?

raksa

(2006-11-21 14:34)

Tak sobie wymysliłam że zrobie tort motyl z twoją masą bananową i bitą śmietaną, tak sie tylko zastanawiam czy składniki mniej więcej będą pasować na tortownicę średnicy ok 25 cm ... biszkopt z 6 jaj będzie za duży na taką tortownicę prawda ?? zrobiłabym z czterech ... ale czy śmietany i masy nię będzie wtedy za dużo .. powiedz jak myślisz ???

dzowa

(2006-11-19 22:04)

ta porcja akurat dla mojego syna ,pyszny omlecik i zawsze da sie zrobic bo wszyscy znajdziemy  jakies dodatki .super.dzieki za pomysl.pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij