Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Iinnkkaa

(2006-11-01 20:02)

Pyyyycha! Uwielbiam biszkopty z bitą śmietaną. Ale ten przepis jest naj..., a zwłaszcza to połączenie z wafelkami. Nikt nie mógł odgadnąć z jakich składników składa się masa. Właśnie to ciasto jako pierwsze zniknęło na dzisiejszym rodzinnym zjeździe. Moje uznanie

Maja R.

(2006-11-01 15:02)

Ciasto zrobiłam dziś. Wyrosło pięknie (aczkolwiek z małym zakalcem - ale dałam chyba za dużo kakao). Pycha. Pozdrawiam (zdjęcia robione tel. kom.)   

Tukawka

(2006-11-01 14:06)

Ja to mięsko juz rozbite włożyłam najpierw na godzinke do marynaty( czosnek, zioła, oliwa)- wyszło przepysznie! Polecam!

Mońcia

(2006-10-31 13:25)

Właśnie zdobyłam śmietan fixy i teraz "wyprowadzam" się do kuchni.....dam znać jak mi wyszło ciacho.

Mońcia

(2006-10-31 10:49)

ilka 76,wszystko już kupiłam oprócz śmietan fixów,których absolutnie nie moge w okolicy dostać,ani w Berti,ani w sklepie społemowskim,przyjdzie mi zaraz lecieć do najbliższego hipermarketu.Ale zawziełam się i dzisiaj na pewno to ciasto zrobie,jutro Wszystkich Swiętych-jak wrócimy z cmentarza to z pewnością każdy z przyjemnością zje kawał tak pysznego ciasta,oby tylko mi wyszło!Szkoda tylko,że ono jest tak bardzo kaloryczne!!!Batony,czekolada,śmietana......szok....sam litr śmietany kremówki to 3,5 tys.kalorii!!!I tak jestem już za gruba!!!Ale co mi tam.....pozdrawiam.

Agapis

(2006-10-30 19:30)

Jejciuuuuuu!!!!! Ale wyszło pyszne. Mój mąż wziął do pracy i chodzi dumny, że jego żona piecze najlepsze ciasta. Jak się ma takie przepisy pod ręką to nie trudne, prawda? Ileczko dziękuję!!!

patusanka

(2006-10-30 16:41)

Super ciacho ,Moja ciocia (cukiernik z zawodu) spytała mnie jak wsadziłam do środka te banany :) Cała moja rodzina uwielbia murzynek a taka ulepszona bananowa wersja odpowieda im jeszcze bardziej niż tradycyjna Dzieki że podzieliłaś sie takim fajnym przepisem :]

Mońcia

(2006-10-30 09:39)

dzisiaj zakupie wszystkie składniki a jutro będe robić to ciacho.Napisze jak mi wyszło

raksa

(2006-10-29 19:50)

można ją upiec w takiej podłużnej formie prawda ?? To nic nie przeszkodzi ???

raksa

(2006-10-29 19:44)

Zdecydowanie UBÓSTWIAJĄCE !!! Zjedzone w jeden wieczór !!! REWELACJA ILKO !!!! nawet mnie ono wyszlo i było tak wspaniałe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilka76

(2006-10-29 17:40)

To prawda ciasto robi się bardzo szybko i jest bardzo smaczne ale to już nie moja zasługa ja tylko udostępniłam przepis:) Bardzo mi miło, że i Wam ciasto zasmakowało:)

ilka76

(2006-10-29 17:39)

Jestem naprawdę szczęśliwa, że ciasto smakuje. Pozdrawiam Was gorąco:)

Kajzerka

(2006-10-29 14:40)

Dziś mam urodzinki, więc musiałam upiec coś naprawdę pysznego,żeby zabłysnąć przed rodzinką i znajomymi :) Od razu postanowiłam skorzystać z jakiegoś Twojego przepisu, bo po komentarzach jakie dostajesz wiadomo,że zaproponowane przez Ciebie ciacho nie może się nie udać, a na dodatek zwbudza zachwyt wszystkich, którzy mają okazję go spróbować :D Tak właśnie jest z cappuccino :D Jest naprawdę PRZEPYSZNE i już nie mogę się doczekać aż poczęstuję nim gości!!! Dziękuję Ilko za przepis!!!!!

Amazonka

(2006-10-29 11:00)

Bardzo,bardzo,bardzo spodobało mi się to ciasto :) Jest szybkie, tanie, pyszne, mało pracochłonne i niezbyt słodkie. Po prostu same zalety ma :D Ilko, powoli stajesz się moją kulinarną idolką :D Wszystkie Twoje przepisy, które miałam okazję wypróbować okazały się strzałem w 10-tkę :) Baaaaaardzo Ci za to dziękuję :*

raksa

(2006-10-29 08:22)

Dziś będzie degustacja !! Wczoraj robiłam i wygląda ślicznie !! Mam nadzieje że będzie smakowało !! Napiszę wieczorem czy było pyszne czy ubóstwiające :P

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij