Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

MonikaK

(2006-10-26 14:44)

Bardzo smaczne, ja dałam kisiele i galaretki o smaku pomarańczowym, pozdrawiam

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
ilka76

(2006-10-26 14:37)

Joking jest mi naprawdę strasznie przykro, że się zawiodłaś i to ciasto nie spełniło Twoich oczekiwań:( Jeśli chodzi o smak to faktycznie przypomina on coś na pograniczu piernika i murzynka. Nie wiem jakiego smaku się spodziewałaś?

ilka76

(2006-10-26 14:30)

Zgadza się Mońciu to ten sam biszkopt. Jeśli chodzi o to czy się uda to mi on zawsze się udaje.:)

Mońcia

(2006-10-26 14:22)

to jeszcze raz ja.Znalazłam w przepisie na prince polo z brzoskwiniami jak robisz biszkopt.

Mońcia

(2006-10-26 14:19)

ilka 76,napisz dokładnie jak robisz biszkopt do tego ciasta,please!!!

Mońcia

(2006-10-26 14:15)

No i jestem w kropce bo ciasto przecudnie wygląda ,ale boje się za niego brać bo nie umiem robić biszkoptu.Robiłam biszkopt 2 razy w życiu i mi nie wyszedł ani za pierwszym ani za drugim razem.Czy to ciasto biszkoptowe na pewno się uda???Od czego to zależy?

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
joking

(2006-10-26 13:48)

 Ilko 76 zrobiłam ciasto marchwekowe i zawiodłam się niesamowicie.Wcale nie było wilgotne.Nic,a nic! W smaku prawie identyczne jak piernik.Nie to żeby było niedobre,ale miałam inne wyobrażenie i wspomnienie smaku ciasta marchewkowego.

lena

(2006-10-25 20:42)

kotleciki super. dla małych dzieci bomba ,bardzo delikatne i smaczne. na pewno będę je robiła jeszcze nie raz na obiad.
p o l e c a m !!!

nikolka

(2006-10-25 20:29)

Zrobilam ta salatke wczoraj na kolacje. I musze przyznac, ze baaaaardzo smaczna

ilka76

(2006-10-25 16:17)

Rakso ja nasączam herbatniki  albo zanurzając  je całe w ponczu albo smaruję pędzelkiem. Jeśli chodzi o biszkopt to nie słyszałam o metodzie ze strzykawką chociaż to całkiem ciekawy pomysł:) Ja poprostu polewam biszkopt łyżką.

Sygulko, Zuzo strasznie mi miło że smakowło:)

zuza

(2006-10-25 14:31)

Ciasto pycha!!!!!!!!!!!Jest to opinia wielu osób,które je jadły.Ja tylko piekę- jedzą i oceniają znajomi.W kazdym razie BARDZO POLECAM!

raksa

(2006-10-25 10:09)

Jak nasaczamy herbatniki ?? bo biszkopt to  strzykawka prawda ?? ale te herbatniki to poprostu maczamy ?? bede robic ananaska w ta sobote  , ale ja mam mizerne doswiadczenie z ciastami .... ale przynajmniej strasznie lubie ej robic :D

f@tima

(2006-10-25 09:24)

ciasto rewelacja :) zrobiłam tylko małą zamianke zamiast kremu z kiselu użyłam kremu karpatkowego ;) piewsze pytanie znajomych na widok ciasta brzmiało: mamy to jeść czy podziwiać? :)

beatka98

(2006-10-24 12:47)

W sobote zrobiłam na obiad. Bardzo wszystkim smakowała.

anulkam

(2006-10-23 22:39)

Sałatka przepyszna.Twoje przepisy są super.Dziękuje i proszę o jeszcze

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij