Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

anulkam

(2006-10-23 22:30)

Poprostu pyszne. Kto by pomyślał że takie proste danie jest tak smaczne polecam wszystkim.A autorce gratuluję super przepisów :)

ilka76

(2006-10-23 19:56)

Sygulko bardzo mi miło, że moje przepisy Ci się podobają. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją rodzinkę:))))

sygulka79

(2006-10-23 19:29)

Witam siedzę tu sobie dzisiaj i przeglądam Twoje przepisy, muszę powiedzieć że każdy Twój przepis jest wart uwagi a Twoje ciasta i ciasteczka mmmmmmm poprrostu brak mi słów żeby Ci powiedzieć jak bardzo są pyszne .Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za te wszystkie przepisy moja rodzina wychwala Cię i prosi o więcej papa Sygulka79

ilka76

(2006-10-23 19:27)

Ja zawsze ubijam mikserem a następnie dodaję cukier puder i śmietan fixy żeby właśnie była sztywna i mogła dłużej poleżeć:)

raksa

(2006-10-23 19:22)

jeszzce jedno małe głupiotkie pytanie ... czy śmietanę ubijacie mikserem czy czymś innym ?? ja zwykle robie mikserem, ale ona nigdy nie wychodzi mi taka sztywna ......

sygulka79

(2006-10-23 18:05)

Witam robiłam Twoje ciacho w sobotę jest baaardzo pyszne już na drugi dzień z rana nie było ani kawałeczka . Pozdrawiam Cię i całuski od mojej rodzinki Sygulka79

pynia65

(2006-10-23 17:41)

pycha!!! wogóle wszystkie przepisy są super, pozdrawiam

raksa

(2006-10-23 16:27)

Bardzo dziekuję, twoje przepisy są wogóle rewelacyjne !1 Robiłam tylko kilka z nich ale wszystki były boskie cista są lekkie i nie są strasznie kaloryczne naprawde jesteś najlepsza!!!

ilka76

(2006-10-23 12:16)

Rakso - ja właśnie nie mam swojego wypróbowanego przepisu na biszkopt z 5 jaj i robię z 6 chociaż ciasto wychodzi wtedy bardzo wysokie. Do tej biedronki robiłam biszkopt z 6 jaj - znajdziesz przepis w przepisie na  prince polo z brzoskwiniami.

raksa

(2006-10-22 22:27)

Juz widzew  innym przepisie masz biszkopt bez oleju .. czy taki robic do tej biedronki ??

raksa

(2006-10-22 19:51)

Powiedz ilko czy biszkopt z pieciu jaj robic w taki sposob jak twoj biszkopt 3 jajka 6 lyzek maki 6 łyżek oleju 6 łyżek cukru itd... tylko zwiekszając składniki ??? czyli na jedno jajko po dwie łyżki reszty ?? czy masz jakiś inny sprawdzony biszkopcik ??

ilka76

(2006-10-22 17:15)

Angelikab te placuszki powinny być pieczone na średnim ogniu ze sporą ilośćią tłuszczu. Zasięgnęłam opini u mamy i być może miałaś problemy z przewracaniem ponieważ dałaś za mało mąki i dlatego  placuszki  Ci się rwały przy przewracaniu. W przepisie jest orientacyjnie 6 łyżek ale wystarczy, że miałaś większe jajko lub mniejsze łyżki. Ciasto ma być bardzo gęste - o gęstości kwaśnej śmietany. Mam nadzieję, że następnym razem (jeśli taki będzie )wyją idealne :)

oli1

(2006-10-22 17:05)

Wlasnie upieklam, strasznie urosla i jest bardzo smaczna! dzieki za przepis

Angelikabg

(2006-10-22 17:02)

Ilko, chciałabym zapytać: W jaki sposób należy piec te placuszki? Pytanie może trochę dziwne, ale... wczoraj je piekłam i miałam problemy z przewróceniem placuszków. Piekłam na porządnej patelni teflonowej z małą i większą ilością tłuszczu, na małym i dużym ogniu ale problemy z przewróceniem miałam za każdym razem. W smaku wyszły ok, ale takie brzydkie... Odpowiedz proszę jak się należy z nimi obchodzić?

Gosipa

(2006-10-21 21:24)

Ciacho po prostu pychaaa! Dogodziłam sobie na swoje urodziny i moim chłopakom. Powyżej zadano pytanie czy można zmienić mąkę tortową na pszenną?- można ja tak zrobiłam i wyszło. ilka76 kolejny super przepis, dzięki :)  

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij